nawigacja


Poprzedni temat «» Następny temat
Znajomości
Autor Wiadomość
Brentwood


Wysłany: 2017-06-22, 20:42   Znajomości
  

  
Brentwood

  
your favourite place on earth

  

  
  
  
  


poszukiwania
zasady
1. Zamiast wklejać nowe posty, należy edytować poprzednie. Jedynym ustępstwem od reguły jest skontaktowanie się z administratorem w celu usunięcia poprzedniego posta, by zaktualizować poszukiwania na nowo.
2. W poszukiwaniach mogą znaleźć się maksymalnie trzy gify lub obrazki.
3. Ważne, aby post z poszukiwaniami był wyraźny i zawierał informację o aktualności ogłoszenia.
4. Posty nieaktualizowane przez 14 dni zostaną usunięte, a ich zawartość przekazana użytkownikowi w postaci prywatnej wiadomości.
[Profil]
 
 
Dale Underhill24

kelnerka

North Brentwood

mów mi: Patka

multikonta: Nina, Winter, Tinsley, Mordechai, Philippa, Phoenix, Ivy, Dicki

Wysłany: 2017-10-24, 11:59   
  

  
Dale Underhill

  
'Bout those bitches, I don't wanna know

  

  
  
  
  
  


You're my bestie, dummy!


Szukam najlepszej przyjaciółki dla Dale, może być jednocześnie siostra Underhill, ale wcale nie musi. Moje jedyne wymagania to miłość po grób, typowe psiapsielsko-nastoletnie mini dramy i wyglad Abigail Breslin. Przepraszam, chcę wykorzystać wspólna grafikę :medit: Kochaja się od lat, wszystkie ciężkie chwile przechodziły razem, a nawet, jak wyrwały sobie trochę włosów od czasu do czasu, to zaraz znów się tuliły. Wspólnie nocowały, kryły się przed rodzicami, pomagały wyrywać ładne co nieco na imprezach i namawiały się do wszystkiego złego. Psiapsia może poczuć coś więcej do Dale, nie bronię, możemy wyciagnać z tego ciekawe watki mimo tego, że ruda jest hetero, ale nie jest to też warunek. Proszę mnie ukochać <3

aktualne/28.11
_________________

a little party never killed nobody

[Profil]
 
 
Asclepius Aldridge32

lekarz medycyny ratunkowej

dziewiątka nie pozwala mu skupić się na pracy

North BrentwoodWysłany: 2018-07-06, 14:55   
  

  
Asclepius Aldridge

  
Go as far as you can and never regret it.

  

  
  
  
  


MEDICAL SCHOOL? ART OF LIVING ON MASSIVE AMOUNTS OF CAFFEINE AND WITH LACK OF SLEEP WHILE YOU ARE STUDYING HOW TO SAVE A LIFE


• Szukam znajomych/przyjaciół/wrogów, których Ascel spotkał na jednej z medycznych uczelni w Londynie oraz w samym Lodnynie.

→ Jeśli byłby także studentem medycyny, to z Ascelem na pewno nie było nudno, przypały na porzadku dziennym i wielkie umieranie podczas sesji, bo wcześniej uczyli się tylko trochę. Wskrzeszanie fantomów do pierwszej pomocy, własne próby zbadania pozytywnej roli alkoholu w życiu człowieka oraz próby nie zabicia pacjenta, któremu i tak maja tylko zmierzyć ciśnienie :lol: Jednak było też mniej wesoło - pierwsza śmierć pacjenta, próby zarobienia pieniędzy w różny dziwny sposób, a może przedawkowanie kofeiny? Mam mnóstwo pomysłów na wszelkie retrospekcje ;>
Postać może tak jak Ascel pochodzić z Brentwood i jedynie wyjechać na studia albo pochodzić skadkolwiek, pożyć trochę w Londynie i znaleźć się w Brentwood, nie ingeruję. W razie czego zawsze Asclepius mógł się do tego przyczynić. Przykładowo po zakończeniu studiów dalej utrzymywali ze soba kontakt telefoniczny czy internetowy i tak jakoś wyszło - w razie czego służę pomoca oraz rada. Jeszcze jakby miało to komuś pomóc - Ascel bardzo często robił wycieczki do rodzinnego miasta, gdyż nie mógł sobie pozwolić na kompletne opuszczenie familii Aldridge. Jego znajomi na pewno o tym wiedzieli i musieli kojarzyć Brentwood.

→ Poszukuję także postaci, która uczestniczyła wraz z Ascelem w wypadku, w którym zmarła niedoszła dziewczyna Aldridga. W ideale również student medycyny. Była to wina tej osoby? A może zawinił drugi kierowca? Daje dowolność, nie mam nic na ten temat wspomniane w karcie. Stało się to na samym poczatku pierwszego roku rezydentury Ascela już w Brentwood, ale wtedy jeszcze częste wypady do Londynu i spotkania ze znajomymi były norma, więc ponownie macie dowolność. Reszta relacji do uzgodnienia.

→ W grę wchodza również po prostu znajomi z Londynu, którzy mogli wtedy namieszać w życiu Ascela. Jakieś one-night-stand? Festiwal pieczenia ciast? Albo pokaz pierwszej pomocy? Mogę dopasować to do waszej historii.

• W przypadku znajomych ze studiów wiekowo może występować różnica maksymalnie trzech lat, bo chciałabym, żeby spędzili ze soba trochę czasu na uniwersytecie. W przypadku innych relacji oddaję dowolność. Wszystko zależy od tego, jaka stworzymy im historię - zarówno tę przeszła, jak i obecna.

• Konto nie musi być nowe. Jeśli chodzi o med studentów - Brentwood nie ma szkoły dla przyszłych lekarzy, więc jeśli nie macie wspomniane w karcie, gdzie wasza postać się kształciła, to spokojnie da radę! Inne relacje - Londyn jest oddalony zaledwie półtora godziny drogi od Brentwood, więc może spędziły tam trochę czasu? Stosunkowo krótkotrwałe akcje też wchodza grę, o ile byłoby to coś ciekawego, co można by potem ładnie pociagnać dalej.


AKTUALNE: 9 listopada 2018
_________________
<div style="font-family: 'Source Sans Pro', sans-serif;; color: #00001a; font-size: 17px; line-height: 0.7; font-style: italic; width: 230px; text-align: right; ">Asclepius Aldridge<img src="https://imgur.com/Kjswq8a.gif" style="border-top: #00001a 2px solid; width: 115px;"><img src="https://imgur.com/5zZ1Ks7.gif" style="border-top: #00001a 2px solid; width: 115px;"><div style="width: 202px; border-left: #00001a 23px solid; padding: 2px; font-size: 9px; font-family: 'Tahoma'; color: #00001a; text-align: justify; line-height: 1;">What we have once enjoyed deeply we can never lose. All that we love deeply becomes a part of us.
[Profil]
 
 
Latifa Rashid26

reporterka

miłość tylko komplikuje

North Brentwood

mów mi: emka

multikonta: riley, chester, mav, izzy, yev, sherrie, calanthe, nancy

Wysłany: 2018-07-19, 23:20   
  

  
Latifa Rashid

  
life is either a daring adventure or nothing at all

  

  
  
  
  


Latifa nie ma przyjaciół... uratuj Latifę od samotności!

No nie powiem, jacyś przyjaciele by się jej przydali, jako że rodzeństwo się wykruszyło i Rashid prawie nie ma do kogo gęby otworzyć. Poniżej przedstawiam kilka koncepcji na potencjalne przyjaźnie:

1) Długoletnia przyjaźń jest czymś, czego potrzebowałaby najbardziej. Nieważne, czy poznali się w Iraku czy już gdy Latifa pojawiła się w Wielkiej Brytanii. Zależałoby mi po prostu na tym, żeby byli ze soba blisko. Taki przyjaciel zapewne byłby jedyna osoba, która otrzymywałaby od Latify jakiekolwiek znaki życia podczas jej licznych podróży (no i pewnie denerwowałby się, że ogólnie ciagle podejmuje ryzyko i wyjeżdża w niebezpieczne miejsca, ale to już na marginesie). Jeżeli poznali się wcześniej, można by celować w jakaś znajomość od najmłodszych lat, ale to raczej wymagałoby stworzenia nowej postaci. Natomiast jeśli uznalibyśmy, że poznali się już na miejscu to wachlarz możliwości jest szeroki. Jeżeli przyjaciel również byłby przyjezdny, mogli znaleźć się na lotnisku o podobnym czasie i pomylić walizki, zakładajac, że były takie same albo bardzo podobne. Ewentualnie skołowana Latifa mogła zgubić się w Londynie albo nawet w Brentwood i po kilku godzinach samotnych poszukiwań poprosić swojego potencjalnego przyjaciela o pomoc. A potem pewnie samo poszło!

2) Przekopujac Tumblra, natrafiłam na AU, które ogromnie mi się spodobało. Jego treść brzmi: “You broke into my apartment drunk thinking it was your friend’s house and I should call the cops but my cat kinda likes you so we’re good”. Latifa co prawda nie ma kota ani żadnego innego zwierzaka, ale zawsze mogła być osoba, która nieumyślnie dokonała włamania. Tak czy siak, ciekawy motyw na zapoznanie, z którego mogłaby wyjść jakaś przyjaźń albo chociażby koleżeństwo. Można by to rozegrać od poczatku albo w retro, w każdym razie zdecydowanie zależałoby mi na ogarnięciu tej scenki, bo jest superowa.

3) Przydałby się też jakiś przyjaciel, z którym zapoznała się podczas którejś ze swoich podróży. Ktoś, z kim mogłaby od czasu do czasu wyjeżdżać i kto rozumiałby jej pasję. Reporter, fotograf, kamerzysta czy po prostu urodzony podróżnik - każda opcja będzie super.

Jakby ktoś był czymś zainteresowany (albo miał jakiś inny pomysł, do którego Rashid by się nadała) to spotka się z ogromna wdzięcznością, zarówno moja, jak i Latify, która wreszcie będzie miała kogo nakłaniać do odmóżdżania się z nia przy High School Musical. Można pisać w wiadomości prywatnej albo na gg (28612305), aby ustalić jakieś szczegóły.

aktualne (19.12)
_________________
adventure might hurt you but monotony will kill you
©crackintime
[Profil]
 
 
Mavourneen Shiveley19

studentka, dorabia w antykwariacie

nie umie w miłość

East Brentwood

mów mi: emka

multikonta: riley, chester, latifa, izzy, yev, sherrie, calanthe, nancy

Wysłany: 2018-08-15, 10:34   
  

  
Mavourneen Shiveley

  
dear anxiety, thank you that you were with me in 2018

  

  
  
  
  
Szukam towarzystwa, które trochę zdemoralizuje Mav ;> Generalnie grzeczne z niej dziecko, od alkoholu i imprez trzyma się z daleka - woli spędzić sobotni wieczór na siedzeniu w domu i czytaniu ksiażki aniżeli wyjść gdzieś na zewnatrz. Byłoby fajnie, gdyby przeszła jakiś kryzys wartości, zwłaszcza że podczas wakacji do głowy wpadaja różne głupie pomysły. Mogłoby zaczać się od jakiejś zaczepki w parku, od jednego wypitego na smutno piwa, a potem pewnie już pójdzie z górki. Towarzystwo może być albo całkiem nowe, albo jakieś jeszcze poznane w szkole. Wymyślę coś konkretnego pod osobę, która się zgłosi. A na razie polecam Mav, można ja sprowadzić na zła ścieżkę :lel:

aktualne (19.12)
_________________[Profil]
 
 
Terrance Altman27

gasi pożary

i pozuje do gazetki z lidla

South - West Brentwood

multikonta: Max, Jayden, Rhea, Ellis, Erwin, Dani, Kenai

Wysłany: 2018-10-27, 12:43   
  

  
Tetris Altman

  
And what would you say to your younger self?

  

  
  
  
  Bffs and friends

    Tetris przeniósł się do Brentwood dwa lata temu, z dala od domu, ale nadal w miarę blisko młodszej siostry, okupującej Londyn. Wpakował się w kompletnie nieznane rejony, rezygnując tym samym ze studiów na Cambridge, z którymi łączył swoja przyszłość. Trochę zabiegany, lekko zakręcony aspirant straży pożarnej, któremu przydałoby się trochę znajomości, które można byłoby wpleść pomiędzy stresujące zajęcia z gaszeniem pożarów i zdejmowaniem kotów z drzew.
    Fajnie byłoby gdyby wśród owych znajomych i przyjaciół były połączenia ze studiami w Cambridge (może znajomy/brat/siostra/sąsiad studiował?), albo ogólnie zaczepienie o szkolnictwo wyższe, z którego czasami Altman wiąże sporo pozytywnych wspomnień. Ewentualnie zawsze przydadzą się ludzie o podobnych zainteresowaniach – ogrywanie się w gierki online, wybieranie razem na konwenty, a i brentwoodzkimi mundurowymi nie ma co gardzić, bo mogliby się wymieniać doświadczeniami, poklepywać po ramieniu przy trudnych przypadkach, przykrych widokach, zapijając to piwem w barze. Szczegóły do obgadania na PW


» aktualne 17/01
_________________


[Profil]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 7