Poprzedni temat «» Następny temat
Znajomości
Autor Wiadomość
Brentwood

Wysłany: 2017-06-22, 21:42   Znajomości

Brentwood

your favourite place on earth

poszukiwania
zasady
1. Zamiast wklejać nowe posty, należy edytować poprzednie. Jedynym ustępstwem od reguły jest skontaktowanie się z administratorem w celu usunięcia poprzedniego posta, by zaktualizować poszukiwania na nowo.
2. W poszukiwaniach mogą znaleźć się maksymalnie trzy gify lub obrazki.
3. Ważne, aby post z poszukiwaniami był wyraźny i zawierał informację o aktualności ogłoszenia.
4. Posty nieaktualizowane przez 14 dni zostaną usunięte, a ich zawartość przekazana użytkownikowi w postaci prywatnej wiadomości.
[Profil]

Dale Underhill

24

kelnerka

North Brentwood

mów mi: Patka

multikonta: Nina, Winter, Tinsley, Mordechai, Philippa, Phoenix, Ivy, Dicki

Wysłany: 2017-10-24, 12:59   

Dale Underhill

'Bout those bitches, I don't wanna know

You're my bestie, dummy!

Szukam najlepszej przyjaciółki dla Dale, może być jednocześnie siostra Underhill, ale wcale nie musi. Moje jedyne wymagania to miłość po grób, typowe psiapsielsko-nastoletnie mini dramy i wyglad Abigail Breslin. Przepraszam, chcę wykorzystać wspólna grafikę :medit: Kochaja się od lat, wszystkie ciężkie chwile przechodziły razem, a nawet, jak wyrwały sobie trochę włosów od czasu do czasu, to zaraz znów się tuliły. Wspólnie nocowały, kryły się przed rodzicami, pomagały wyrywać ładne co nieco na imprezach i namawiały się do wszystkiego złego. Psiapsia może poczuć coś więcej do Dale, nie bronię, możemy wyciagnać z tego ciekawe watki mimo tego, że ruda jest hetero, ale nie jest to też warunek. Proszę mnie ukochać <3

aktualne/26.03

a little party never killed nobody

[Profil]

Amanda Oakley

22

studiuje i ogląda kardashianki

płacze, gdy chester wychodzi z dale

Downtown Brentwood

mów mi: leń Patuś

multikonta: Joey, Claire, Electra, Alejandro

Wysłany: 2019-02-06, 18:23   

Amanda Oakley

he fucked me with a toothbrush!

"Siema sucze :3 <3 :) <33 :D xP, tutaj Mandy ^^ a to mój nowy blog. XDD <3 :3 xD :P ;> Ostatnio doznałam totalnie namaste olśnienia, takiego wow wgl. <3"

No właśnie, Amanda poznała niedawno wielkiego guru, który nawołuje do oświecenia, odrzucenia rzeczy doczesnych i pokaźnych datków na rzecz jego pseudo kościoła. TAK, Amanda wpadła w ręce sekty a ja szukam albo guru sekty albo kumpla, który z nią do niej dołączy. Jak długo wątek pociągniemy? To zależy od zgłaszajacych się! Możemy napisać śmieszną grę o tym, ja kto nawołują na ulicy do odrzucenia hajsu i rzeczy doczesnych, albo jakieś śmieszne medytacje w lesie.

No i szczerze mówiąc, nie ukrywam, że wątek jest czysty wymyslony pod takie comic relief czyli beki. No bo w sumie dlaczego każda gra musi byćtaka na serio? Warto czasem ogarnąć cos, żeby zagrać śmieszne gry pełne absurdalnego humoru.

Postać moze być kompletnie nowa, albo tez taka, która znajduje się na forum. No bo w sumie dlaczego nie? <3 Szukajki aktualne na 25.03.2019
[Profil]

[ ODPOWIEDZ ]