Poprzedni temat «» Następny temat
Rodzina
Autor Wiadomość
Brentwood


Wysłany: 2017-06-22, 21:39   Rodzina
  

  
Brentwood

  
your favourite place on earth


poszukiwania
zasady
1. Zamiast wklejać nowe posty, należy edytować poprzednie. Jedynym ustępstwem od reguły jest skontaktowanie się z administratorem w celu usunięcia poprzedniego posta, by zaktualizować poszukiwania na nowo.
2. W poszukiwaniach mogą znaleźć się maksymalnie trzy gify lub obrazki.
3. Ważne, aby post z poszukiwaniami był wyraźny i zawierał informację o aktualności ogłoszenia.
4. Posty nieaktualizowane przez 14 dni zostaną usunięte, a ich zawartość przekazana użytkownikowi w postaci prywatnej wiadomości.
[Profil]
 
 
Chester Aldridge
25

bileter w cineworld, alfons w kurniku miłości

leci na wszystkich

South - West Brentwood

mów mi: emka

multikonta: riley, izzy, yev, sherrie, calanthe, nancy

nieobecność: bardzo zamulam

Wysłany: 2017-12-22, 02:31   
  

  
Adonis Chester Aldridge

  
i've had one too many cigarettes burning up my lungs


Nowy nabór na członków rodziny Aldridge'ów!

Watpliwe jest, aby ktokolwiek chciał wcielić się w postać pana Aldridge - ekscentrycznego malarza, który lubuje się w uwiecznianiu na płótnie swojej nagiej żony, czy pani Aldridge - kobiety, która zaczytuje się w okropnej poezji, uprawia jogę i uwielbia wróżbiarstwo, a więc oferta dotyczy rodzeństwa. Aldridge'owie to patologiczna rodzina: rodzice czcza greckich bogów, na cześć których nazywaja swoje dzieci, i ogólnie znani sa w okolicy jako ci, do których lepiej się nie zbliżać. Jeśli zaś o rodzeństwo chodzi, wszyscy sa bardzo zróżnicowani, zarówno pod względem wygladu, jak i osobowości. Niektórzy lubia się bardziej, inni mniej. Raczej żadne z nich nie pała w stosunku do drugiego wrogościa. Więcej informacji znajduje się w biografiach (nie trzeba czytać wszystkich, broń Zeusie, jedna wystarczy), ewentualnie dowiedzieć czegoś można się też w wiadomości prywatnej.


Oto obecny skład rodzeństwa:
 Electra (38 lat - ur. w 1979)
 Echo (37 lat - ur. w 1981)
 miejsce do zajęcia (wiek: 36/35/34/33 lata, możliwe urodziny od 1982 do 1985 )
 Asclepius (32 lata - ur. w 1986 r.)
 Rhea (31 lat - ur. w 1987)
 Hecate (30 lat - ur. w 1988)
 Aphrodite (29 lat - ur. w 1989) - nieaktywna (miejsce niemożliwe do zajęcia ze względu na długi staż postaci, wiele watków z nia powiazanych, etc.)
 Perseus (27 lat - ur. w 1991) - nieaktywny (miejsce niemożliwe do zajęcia ze względu na długi staż postaci, wiele watków z nia powiazanych, etc.)
 Adonis (25 lat - ur. w 1993)
 miejsce do zajęcia (wiek: 24/25 lata - ur. dokładnie w styczniu 1994, w dodatku jako wcześniak - PROSZĘ O WYBACZENIE, ALE PRAWDOPODOBIEŃSTWO POJAWIENIA SIĘ RODZEŃSTWA W TYM MIEJSCU CHYBA ZOSTAŁO ROZWAŻONE PO PIJAKU)
 Morpheus (wiek: 24 lata - ur. w 1994)
 Chione (23 lata - ur. w 1995)


aktualne (17.04)
_________________
and i'm sorry i say 'fuck' too much
© okinnel
  
[Profil]
 
 
Nannette Eyston

22

studentka marketingu, dorabia w shakeaway

szczęśliwa singielka

Downtown Brentwood

mów mi: emka

multikonta: riley, chester, izzy, yev, calanthe, sherrie

nieobecność: bardzo zamulam

Wysłany: 2018-07-21, 14:41   
  

  
Nannette Amelia Eyston

  
#blondegirl #instagirl #starbucks #beautiful


  keeping up with the eystons


  Rodzina Eyston pochodzi z Kalifornii. Przeprowadziła się do Brentwood mniej więcej 15/16 lat temu, ponieważ Henry, głowa rodziny, odziedziczył dom oraz firmę po swoim zmarłym ojcu. W zwiazku z licznymi intresami prowadzonymi za granica, często wyjeżdża, natomiast jego żona, Charlotte, pracuje w bankowości i zazwyczaj jest na miejscu. Zamożni państwo Eyston dorobili się czwórki dzieci. Poszukiwana jest więc trójka rodzeństwa Nannette, a mianowicie:
  ~ jeden brat (w wieku od 15 do 26 lat)
  ~ drugi brat (w wieku od 15 do 26 lat)
  ~ jedna siostra (w wieku od 22 do 28 lat)
  Zależy mi na tym, aby siostra była starsza, ponieważ chciałabym, aby ja i Nancy łaczyła specyficzna relacja (ściślej rzecz biorac: żeby się nie dogadywały, ale więcej się napisze, jeśli już znajdzie się ktoś chętny). Jeśli chodzi o wyglad, byłoby dobrze, aby istniało między nimi chociażby minimalne podobieństwo, ale jak któryś z nich będzie mieć ciemne włosy albo oczy to tragedii nie będzie. Każdego przyjmę z otwartymi ramionami i obiecuję ciekawe, rodzinne gry. Z taka siostra jak Nancy na pewno nie będzie nudno :hehe:

  aktualne (17.04)
  
[Profil]
 
 
Booker Scheller
24

sprzedaje płyty, ale będzie leczył zwierzęta

i chciałby i boi się

Southend

mów mi: kamilka

multikonta: moore, jackie, echo, teena

Wysłany: 2018-12-16, 20:52   
  

  
Booker Scheller

  
mama told us we were good kidsI am the youngest of siblings
and we're all so close


Schellerowie, czyli Booker i Ivy szukają najmłodszej siostry, która będzie dopełnieniem rodzinki <3

- preferowany wiek 18-20
- buźka obojętna, mogę pomóc szukać!
- rodzina jest ze sobą blisko, więc fajnie, jeśli cała trójka będzie miała dobre relacje, ale czarna owca również jest mile widziana :owca:
- gramy, nie uciekamy!

PW najlepiej na konto Jo Moore :serce:

aktualne 10.04
_________________
you were alone, left out in the cold, clinging to the ruin of your broken home. too lost and hurting to carry your load,
we all need
someone to hold

will you fix me up? will you show me hope?
[Profil]
 
 
Terrance Altman
27

gasi pożary

i pozuje do gazetki z lidla

South - West Brentwood

multikonta: Max, Jayden, Rhea, Ellis, Erwin, Dani, Kenai

Wysłany: 2019-01-17, 15:29   
  

  
Tetris Altman

  
And what would you say to your younger self?


That another Altman person, who's stealing my cookies
MŁODSZA SIOSTRA POSZUKIWANA


Zarówno Terry, jak i jego siostra są rodowitymi Amsterdamczykami, z mieszanymi genami francuskimi, niemieckimi oraz skandynawskimi (coś jeszcze się pewnie wynajdzie w tym miksie). Prowadzili w miarę przeciętne życie, przy czym matka była dosyć nieobecna, a po jej aresztowaniu ojciec zaczął popadać w nałogi. Z tego powodu Terrance przerwał studia, aby zająć się Erikiem, z którym rodzeństwo nie miało łatwo, gdyż w przerwach między chlaniem oraz aktami agresji, spontanicznie ściągał na siebie problemy [więcej info w karcie]. Sytuacja została w miarę ustabilizowana, przy czym Terry znalazł pracę w Brenwtood, a siostra X podjęła się studiów w Londynie. Czy idzie jej dobrze czy wręcz przeciwnie - szczegóły pozostawiam w kwestii osoby, która podjęłaby się jej stworzenia;


  * naturalnie, powinna być młodsza od Terrance'a - w tym przypadku konkretny wiek wchodzi w grę - 25 lat
  * to ona poinformowała Terry'ego o śmierci matki w zakładzie karnym
  * powinni dzielić ze sobą przynajmniej trochę zainteresowań, a szczególnie słabość do komiksów i wszelkiej maści fantastycznych światów przedstawionych
  * nie mam ścisłych wymagań co do imienia czy wyglądu, chociaż Melissa Benoist byłaby mile widziana w tej roli


Reszta szczegółów na PW :hehe:
AKTUALNE 08/04
_________________


[Profil]
 
 
Claire Fisher72

Southend

Wysłany: 2019-02-06, 17:53   
  

  
Madam Claire Fisher

  
YOU THERE? Why are you so late?!


"Och kochanie, jesteśmy Fisherami, my nie rozmawiamy o uczuciach, nie bądź głupi!"

Rodzina Fisher należy do grupy najbogatszych rodów przebywajacych w Brentwood, a jednocześnie tych najbardziej dysfunkcyjnych. Gdyby Aldridge rywalizowaliby z Fisherami w tych kwestiach, to zwycięstwo typków z różowego domu wcale nie byłoby takie oczywiste. Niezależnie od wszystkiego, rodzina z różowego domu się kocha, prawda? Przy Boscombre Road sprawy mają się co najmniej.. inaczej. Anastazja Fisher, córka Claire, mieszka w Londynie i kieruje tam galerią sztuki. Chociaż Londyn jest oddalony zaledwie parę godzin jazdy od Brentwood, córka nigdy nie odwiedza swojej rodzicielki. Co więcej, dziewczyna jakiekolwiek pytania na temat swojej matki zbywa półsłowkami lub po prostu udaje, że ich nie słyszy. Dlaczego? Anastazja próbuje zdystansować się od matki, od której nigdy w życiu nie usłyszała ciepłego słowa, wyznania jakichkolwiek uczuć czy po prostu wsparcia. Poza tym, dziewczyna doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak Claire potraktowała Michaela Fisher. No i właśnie to Michael Fisher jest osobą, której te szukajki dotyczą.

Chłopak [25-35 lat] jest gejem i to właśnie z tego powodu został zesłany przez matkę do RPA. Dlaczego do RPA? Republika Południowej Afryki to miejsce obrzydliwie skrajnie oddalone od Brentwood, dzięki czemu syn gej nie może przynieść Claire wstydu i hańby. W tym tropikalnym i pięknym kraju, Michael żył jak w prawdziwym więzieniu. Chłopak jest zawsze obserwowany przez służbę letniej rezydencji Claire, jednak jakimś cudem udało mu się nakłonić służbe do tego by przymknęła oko w kwestii tego jak spędza czas. Dzięki temu chłopak dał radę założyć firmę, a następnie nawiązać współpracę z angielskimi wydawcami. Tak o to narodził się "Fisher Publishing", z siedzibą w Londynie. Uśpiona czujność służby sprawiła, że Michael dał radę uciec z rezydencji, a następnie wsiąść na pokład samolotu zmierzającego do Londynu.

Michael Fisher chce zemsić się na matce za to, że ta przetrzymywała go wbrew własnej woli niczym więźnia. Jak tego dokona? Z kim nawiąze sojusz i dlaczego z Calanthe? Tego dowiemy się, gdy ktoś zdecydowanie się wziąć udział w tej niedorzecznej storyline, rodem z Dynasty. A szukajki są aktualne na dzień 25.03.2019
[Profil]
 
 
Alison Tunnicliffe


Wysłany: 2019-02-24, 12:35   

If you’re out on the road
Feeling lonely, and so cold
All you have to do is call my name
And I’ll be there on the next train


Alison, tak jak i cała jej rodzina pochodzi z Danii. Aktualnie ma 32 lata, zaś w ciażę zaszła majac jedynie 17. Poszukuję jej córki, która aktualnie ma 14 lat. Twoja postać w wieku 4 przeniosła się z matka i jej siostra Lauren do Brentwood i od tej pory tu mieszkaja.
Alison i jej córka sa najlepsze BFF Ever. Córka pomaga kobiecie ogarnać życie, a Alison dałaby się za dziecko pokroić. Słowem próbuję zaadoptować tutaj fabułę Gilmore Girls XD. Wszelkie pw na profil Joey Harrison bo to zwykle na nim przebywam.

UPDATE TIME!

Ally pół roku wyjechała z Brentwood "odszukać siebie". Czy z córką? Tak byłoby najlepiej! Co mogły robić? Medytować w Kambodży, jeść we Włoszech. Eat Pray love! Przeszły z plecakiem szlak niczym w "Dzika droga"? Możliwości są nieskończone - No i potencjalnie teraz by wróciły! <3 Ach, no i Ally zerwała z Bradem (kto czytał listy ten ogarnia)

25.03
[Profil]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 5