nawigacja

Poprzedni temat «» Następny temat
Rodzina
Autor Wiadomość
Brentwood

1

I'm so glad I live in a world where there are Octobers

Brentwood

Wysłany: 2017-06-22, 20:39   Rodzina

poszukiwania
zasady
1. Zamiast wklejać nowe posty, należy edytować poprzednie. Jedynym ustępstwem od reguły jest skontaktowanie się z administratorem w celu usunięcia poprzedniego posta, by zaktualizować poszukiwania na nowo.
2. W poszukiwaniach mogą znaleźć się maksymalnie trzy gify lub obrazki.
3. Ważne, aby post z poszukiwaniami był wyraźny i zawierał informację o aktualności ogłoszenia.
4. Posty nieaktualizowane przez 14 dni zostaną usunięte, a ich zawartość przekazana użytkownikowi w postaci prywatnej wiadomości.
[Profil]

Chester Aldridge

25

studiuje i sprzedaje bilety w kinie

sassy since birth, 50% gay, 50% straight, raised in a crazy family, dyslectic, cheeky af & absolutely not addicted to alcohol or drugs

Adonis Chester Aldridge

mów mi: emka

nieobecność: mało mnie

multikonta: riley, latifa, mavourneen, isidore, yevtsye, sherrie, calanthe, nannette

Wysłany: 2017-12-22, 02:31   
   dzielnica: South - West Brentwood
   MG: Tak

Nowy nabór na członków rodziny Aldridge'ów!

Watpliwe jest, aby ktokolwiek chciał wcielić się w postać pana Aldridge - ekscentrycznego malarza, który lubuje się w uwiecznianiu na płótnie swojej nagiej żony, czy pani Aldridge - kobiety, która zaczytuje się w okropnej poezji, uprawia jogę i uwielbia wróżbiarstwo, a więc oferta dotyczy rodzeństwa (chociaż jakby ktoś na upartego chciał stworzyć któreś z powyższej dwójki - proszę bardzo!). Aldridge'owie to patologiczna rodzina: rodzice czcza greckich bogów, na cześć których nazywaja swoje dzieci, i ogólnie znani sa w okolicy jako ci, do których lepiej się nie zbliżać. Jeśli zaś o rodzeństwo chodzi, wszyscy sa bardzo zróżnicowani, zarówno pod względem wygladu, jak i osobowości. Niektórzy lubia się bardziej, inni mniej. Raczej żadne z nich nie pała w stosunku do drugiego wrogościa. Więcej informacji znajduje się w biografiach (nie trzeba czytać wszystkich, broń Zeusie, jedna wystarczy), ewentualnie dowiedzieć czegoś można się też w wiadomości prywatnej. Na razie zwolniły się trzy miejsca (spis poniżej), więc zapraszam serdecznie! <3

Oto obecny skład rodzeństwa:
 Electra (38 lat)
 Echo (36 lat)
 miejsce do zajęcia (przedział wiekowy: 35-33)
 Asclepius (32 lata)
 Rhea (30 lat)
 Hecate (29 lat)
 Aphrodite (28 lat) - nieaktywna (miejsce niemożliwe do zajęcia ze względu na długi staż postaci, wiele watków z nia powiazanych, etc.)
 Perseus (27 lat) - nieaktywny (miejsce niemożliwe do zajęcia ze względu na długi staż postaci, wiele watków z nia powiazanych, etc.)
 Adonis (25 lat)
 miejsce do zajęcia (wiek: 24 lata)
 miejsce do zajęcia (wiek: 23 lata)
 Chione (22 lata)

aktualne (08.11)

i've had one too many cigarettes burning up my lungs, had the taste of one too many lips hanging of my tongue. and i'm sorry i say 'fuck' so much.
[Profil]

Phoenix Callahan

28

nauczycielka

Galway Girl!

Phoenix Callahan

mów mi: Patka

multikonta: Nina, Gabriel, Winter, Tinsley, Mordechai, Philippa, Dale, Ivy, Dayami

Wysłany: 2018-04-16, 10:20   
   dzielnica: Downtown Brentwood

Młodsza siostra

Dziewięć lat temu rodzice Phoenix zdecydowali się na adopcję córki, która miała zostać siostra blondynki i najlepsza przyjaciółka już na zawsze. Z poczatku nie musiały się wcale dobrze dogadywać, ale z czasem na pewno im się udało. Siostra może mieć maksymalnie 25 lat, przygarnięta została z sierocińca w Londynie, ale pochodzić może skadkolwiek, pozostałe kwestie jak wizerunek czy to, czym się w życiu zajmuje, nie stanowia dla mnie różnicy. Najbardziej zależy mi na typowo siostrzanej relacji, za taka bardzo ukocham <3

aktualne/27.10
[Profil]

Nannette Eyston

21

studentka marketingu, dorabia w shakeaway

blonde power, rich girl, blogger, obsessed with make up, fashion and popularity

Nannette Amelia Eyston

mów mi: emka

nieobecność: mało mnie

multikonta: riley, chester, latifa, mav, isidore, yevtsye, sherrie, calanthe

Wysłany: 2018-07-21, 13:41   

keeping up with the eystons

Rodzina Eyston pochodzi z Kalifornii. Przeprowadziła się do Brentwood mniej więcej 15/16 lat temu, ponieważ Henry, głowa rodziny, odziedziczył dom oraz firmę po swoim zmarłym ojcu. W zwiazku z licznymi intresami prowadzonymi za granica, często wyjeżdża, natomiast jego żona, Charlotte, pracuje w bankowości i zazwyczaj jest na miejscu. Zamożni państwo Eyston dorobili się czwórki dzieci. Poszukiwana jest więc trójka rodzeństwa Nannette, a mianowicie:
    ~ jeden brat (w wieku od 15 do 28 lat)
    ~ drugi brat (w wieku od 15 do 28 lat)
    ~ jedna siostra (w wieku od 23 do 28 lat) - rezerwacja
    Zależy mi na tym, aby siostra była starsza, ponieważ chciałabym, aby ja i Nancy łaczyła specyficzna relacja (ściślej rzecz biorac: żeby się nie dogadywały, ale więcej się napisze, jeśli już znajdzie się ktoś chętny). Jeśli chodzi o wyglad, byłoby dobrze, aby istniało między nimi chociażby minimalne podobieństwo, ale jak któryś z nich będzie mieć ciemne włosy albo oczy to tragedii nie będzie. Każdego przyjmę z otwartymi ramionami i obiecuję ciekawe, rodzinne gry. Z taka siostra jak Nancy na pewno nie będzie nudno :hehe:

aktualne (08.11)
[Profil]

Joey Harrison

22

All by Myseeelf

Wielkieś uczyniła pustki w domu moim, mój drogi Maoamie tym zniknieniem swoim

Joey Harrison

mów mi: Patuś

multikonta: Electra Aldridge, Claire Fisher

Wysłany: 2018-07-22, 22:44   

Flash? Ugh! I hate that guy! napisał/a:

Kiedy Terry spojrzy na telefon dostrzeże, że nieznajomy ma na tapecie zdjęcie jakiegoś zawstydzonego typka. Pseudo model, który został uchwycony na fotce uśmiechał się niepewnie i uciekał wzrokiem od obiektywu. No cóż, Altman tego nie wiedział, ale fotka przedstawiała Fitzy'ego.

where in the world is Fitzy Harrison?
Niedawno rozpisywałem szukajki do trzech razy sztuka dotyczacych życia miłosnego Joey'a Harrisona, a teraz znów mamy kolejne zagranie tego typu.
Poszukuję gracza, który wcieli się w już stworzonego brata bliźniaka Josepha. Dlaczego chcę Was aż tak bardzo ograniczyć? No cóż, pomimo iż sam Fitz nie był najbardziej aktywna postacia świata to jednak zebrał spora ilość relacji. Chłopak był wielokrotnie wspominany w wielu grach i po prostu cholernie dziwne by było gdyby dokonał się jakiś "reboot" tej postaci i nagle brat Joeya był kompletnie inny. Dlatego też szukam osoby, która przejmie stworzona już postać – jej charakter, relacje łaczace z innymi postaciami oraz główne założenia kreowanej osoby.
Pytanie – co powinniście wiedzieć na temat postaci, oraz tego co miało miejsce dotychczas?
Przede wszystkim, chociaż Joey i Fitz pochodza z Brentwood, to w wieku 5 lat przeprowadzili siędo Paryża- gdzie spędzili praktycznie całe swoje życie. Wszystko zmieniło się rok temu, kiedy Joseph uciekł z miasta pod wpływem bardzo kiepskiego zerwania. Zaledwie kilka tygodni później, Fitz ruszył za bratem do Anglii. Od tamtej pory mieszkali wspólnie w byłym domu rodziców, odnowili dawne przyjaźnie, odnaleźli jakieś mniejsze lofki a Fitz w pewnym momencie wyjechał na studia. Problem w tym, że kiedy wróci to dowie się, że w jego domu mieszka grupka studentów – a w dawnym pokoju zamieszkał już nowy kumpel Joe, Matt Rousseau. Jak na to wszystko zareaguje? No cóz, na pewno będzie ciekawie! A szukajki sa aktualne na dzień 07.11.18

“apart from being suicidal I'm fine”

[Profil]

[ ODPOWIEDZ ]