Poprzedni temat «» Następny temat
Co nas wkurwia
Autor Wiadomość
Jo Moore

Wysłany: 2017-07-04, 22:12   Co nas wkurwia

Jak w temacie, wylejmy swoje żale, przeklinajmy głośno i napiszmy o tym, co nas wkurwia, skoro nie mamy ochoty nikomu o tym powiedzieć.

Skoro już zakładam ten wdzięczny temat, to chętnie zacznę! Wkurwiam się na moja dziewczynę, bo miałyśmy naprawiać nasz, poharatany, po wielu przejściach, zwiazek, ale nabrudziła na mnie wśród swoich znajomych i teraz zwiazek wyglada jak zwiazek w czterech ścianach, bo ona nie chce nigdzie ze mna wychodzić, a nie potrafi/nie chce odkręcić tego, żeby jej znajomi znów byli przychylnie do mnie nastawieni. Ja nie mówię tutaj o wielkiej miłości ze strony jej bliskich, ale wystarczy szepnać kilka miłych słówek, że nam się układa blablabla. Swoja droga, przez poruszenie tego tematu, ona wkurwiła się na mnie, ja wkurwiłam się na nia i obie potrafimy tylko na siebie warczeć, jakie jesteśmy pokurwione.
[Profil]

Nina Reyes

27

trust me, i'm a biotechnologist

North Brentwood

mów mi: Patka

multikonta: Winter, Ivy, Philippa, Dale, Dayami, Tinsley

nieobecność: odkopię się kiedyś z tych postów, zobaczycie

Wysłany: 2017-07-04, 22:41   

Nina Reyes

my hair smells like chocolate

Wkurwia mnie że nie mogę nic ogarnać i czas ucieka mi przez palce i nie wiem co robić z życiem joł :c

I read between the lines and touched your leg again
[Profil] [WWW]

Nick Reynolds

Wysłany: 2017-07-05, 09:34   

Wkurwia mnie, że jestem leniwa cipa, ale jak już się wzięłam za siebie i znowu zaczęłam ćwiczyć to się przeziębiłam :wtf:

Lionel Blake

Wysłany: 2017-07-07, 20:02   

Witaj w klubie leniwych picz.

Ja nienawidzę tej pogody...

Parno w chuj i poślady się lepia :szał:

John Scheller

Wysłany: 2017-07-07, 20:05   

Ej, a mnie z kolei wkurza, że u mnie tak bardziej jesiennie, niż letnio :/ :idk:

John Scheller
At the touch of love everyone becomes a poet

[Profil]

Lionel Blake

Wysłany: 2017-07-08, 07:03   

Nienawidzę wcześnie wstawać. Powinna być jakaś zasada, że nie powinno się budzić przed 9 ; /

Frankie Shah

Wysłany: 2017-07-08, 12:37   

Piate wezwanie typu "Leży przed sklepem". Wiejskie chlory...
[Profil]

Jayden Reyes

27

poszkodowany właściciel warsztatu

*judges you in spanish*

North Brentwood

multikonta: Max, Ellis, Kenai, Terry

Wysłany: 2017-07-09, 15:30   

Jayden Michael Reyes

I ain't mad, knowing that I ain't do no bad

Niemiłosiernie wkurwiła mnie właścicielka poprzedniego mieszkania, która uznała, że należy jej się kasa za czynsz za lipiec, chociaż umawialiśmy się, że za lipiec nie płacimy :what: ... ludzie, trzymajcie mnie

[Profil]

Lionel Blake

Wysłany: 2017-07-09, 17:41   

Wynajmowanie mieszkania to zło ; /
Mi się obecnie trafiło ok, ale poprzednio w sadzie wyladowaliśmy.

Jo Moore

Wysłany: 2017-07-10, 18:13   

Wkurwia mnie sytuacja z była i fakt, że jak po ostatnim jej odpierdalaniu (podcinanie sobie żył nożami kuchennymi, jeeeej!) musiałam wezwać policję, która była bardzo głośno ze względu na zabarykadowane drzwi do pokoju i sasiedzi poinformowali o wszystkim właścicielkę mieszkania. O ile była i tak się wyprowadza, to nie wiem, czy i ja nie wyladuję na bruku, elo.

[Profil]

Taylor Scroggs

Wysłany: 2017-08-11, 22:00   

Uwielbiam facetów - serio. Sa świetni do pogadania, wypicia i zabawy, ale w pracy... trzymajcie mnie, bo się rzucę z kijem. Tłumacz im coś pierdyliard razy. Pamiętaj za nich o wszystkim. DOMYŚL SIĘ (a podobno to kobiety żyja z ta zasada) czego moga od Ciebie chcieć wręczajac durny papier (i nie tylko).. patrzysz na dokument, na niego i znów na świstek, który w końcu rzucasz mu na biurko, bo nie jesteś wróżka i tak w ogóle to on też ma ręce oraz rozum by samemu wszystko zrobić*. Marudza, gadaja dużo (serio, jak baby) i myśla, że zawsze chcesz ich słuchać oraz śmiać się z żartów.
Do moich kolegów z pracy: NIE.
Uwielbiam ich, ale w robocie przeginaja.

A gdy właśnie jestem zawalona robota i słyszę swoje imię, bo on sobie przypomniał, że za pięć minut będzie klient, któremu trzeba przyszykować milion dokumentów, co mogłam zrobić wcześniej, to:
[Profil]

Aphrodite Aldridge

Wysłany: 2017-08-12, 18:17   

Masz Dżeja i Boba na pocieszenie.

Alarick Ferguson
[Usunięty]

Wysłany: 2017-08-12, 18:20   

Poszłyśmy z sis do kina, obejrzałyśmy reklamy...i zjebał się projektor. Na szczęście kasę oddali no ale chciałyśmy obejrzeć film co nie?

Susan Chavis

Wysłany: 2017-08-12, 19:04   

Wkurwiaja mnie te skoki ciśnienia i ciagła migrena i uczucie senności.
No kurde... :x niech pogoda się zdecyduje.. Niech piździ złem albo niech będzie ciepło, a nie zachowuje się jak kurwa kobieta przechodzaca menopauzę :x

She's driving me crazy,

but I'm kinda into it
[Profil] [WWW]

Aphrodite Aldridge

Wysłany: 2017-08-12, 19:08   

Nik - reklamy nas (ludzkość) przeżyja, zobaczysz :lol:
My znajdujemy jakieś malowidła naścienne i chujemuje, a w przyszłości znajda po nas reklamy! True story.

Nooo... tak mnie głowa dziś napieprzała ;(

[ ODPOWIEDZ ]