Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Brentwood
2017-06-23, 20:50
Boisko lekkoatletyczne
Autor Wiadomość
Brentwood


Wysłany: 2017-06-23, 20:24   Boisko lekkoatletyczne
  

  
Brentwood

  
your favourite place on earth


[Profil]
 
 
Carmilla Liverii
27

Downtown Brentwood

Wysłany: 2019-05-31, 15:24   
  

  
Carmilla Liverii

  
-


Wreszcie nastał czas naszego kolejnego spotkania. Jako miejsce wybrałam boisko lekkoatletyczne gdzie na dobrą sprawę mógł przyjść każdy. Zwłaszcza teraz gdy pogoda stawała się coraz bardziej przyjemna. Słońce, przyjemny wietrzyk i te sprawy. Zapewne wybrałabym to miejsce nawet w chwili gdy nadchodziłyby burzowe chmury no ale cóż nie moja wina że lubię tego typu miejsca. Średnia ilość ludzi. Większość pochłonięta swoimi własnymi sprawami czy biciem rekordu co zawsze mnie dziwiło. Owszem sama miałam dobry wynik na milę jednak nigdy w życiu nie biegałam tak jak oni. Dobra kłamię. Ostatni raz biegałam w szkole lecz to było dawno temu. Teraz nie muszę. Więc co tu robię? Tak naprawdę jestem jednym wielkim pasożytem tego miejsca ponieważ zajęłam skrawek zieleni na jakim najzwyczajniej w świecie postanowiłam sie położyć. Przecież nikt mi nie zabroni. Ja nie przeszkadzam Im oni mi.
Kiedy ostatni raz tak leżałam beztrosko? w sumie nie pamiętam i mało mnie to interesuje. Ważne że dzięki okulara przeciwsłonecznym mogłam oglądać przesuwające sie chmury po nieboskłonie i to było najważniejsze. Do moich uszu dochodziły odgłosy biegaczy i innych ludzi oddających sie kulturze fizycznej. Ja jednak miałam inny plan. Czekałam na kogoś. Tak jak wiele tygodni temu, a może był to miesiąc? Cholera nie wiem. Byłam przecież na wyjeździe, turnieju a na końcu urwał mi się kalendarz i szczerze powiedziawszy nie wiem nawet jaki jest dzień tygodnia no ale cóż. Mam do tego prawo! Jestem przecież... No właśnie kim? Na pewno obrazem rozpaczy. Mimo nowych wypranych ciuchów nadal wyglądam jak typowa przedstawicielka szkoły średniej pomieszana z eksponatem biologicznym. Nadal nie mogę pozbyć się cieni pod oczyma oraz bieli skóry. Nie mówię już o reszcie przypadłości jakie toczyły moje ciało oraz ducha. A mogłam gnic teraz w łóżku. Jednak nie! zachciało mi się wychodzić do świata...
[Profil]
 
 
Freya Melgaard
27

Właścicielka Swan

Miłość Poszukiwana

North Brentwood

mów mi: Frytka

multikonta: Katriina

Wysłany: 2019-06-07, 09:36   
  

  
Freya Melgaard

  
Coffee is life


Od czasu ostatniego spotkania, nie skupiłam się już na poszukiwaniach, skoro swoje informacje mogłam i tak dostać prędzej czy później. Bardziej skupiłam się na owej dziewczynie, zatrudniłam kogo trzeba, zaufaną osobę znajomego, której w zamian obiecałam też stałą pracę u siebie. I tak też dowiedziałam się więcej o owej dziewczynie, gdzie się uczyła, co robiła, kim była... I tak dotarłam także do innej interesującej informacji o niej, którą na sto procent poruszę.
I jakiś czas temu też wzięłam udział w Nocy z Elvisem, bardziej dlatego, że namówiła mnie przyjaciółka. Nie mój gust, ale cóż, pojechałam z nią tam by nie była sama. I nie było nawet tak źle, choć, nadal nie był to mój gust i raczej nie zamierzał być moim. Wolałam coś po prostu mocniejszego, zawsze.
Aż przyszła wiadomość od dziewczyny i uniosłam kąciki ust we wreszcie zaznanym zadowoleniu w tej kwestii. Czekałam i czekałam, chciałam wiedzieć więcej, aż wreszcie miałam okazję i od razu po szybkim przygotowaniu się, pojechałam samochodem na boisko lekkoatletyczne. Stroju sportowego nie miałam, ale nie zamierzałam biegać ani nic podobnego.
Aż w końcu dotarłam i odnalazłam ją wzrokiem, po czym ruszyłam od razu w jej stronę.
Hej. Oto jestem — odezwałam się, zawieszając na niej uważny wzrok. Ubrania i reszta były w porządku, więc zapewne nadal miała dach na głową. Choć zdrowo, cóż, nie wyglądała. Podniosłam na chwilę wzrok na ludzi biegających po torze, by wreszcie wziąć oddech.
Nadal tylko wpadłaś tutaj czy łatwiej jest pamiętać o wynajmie w hotelu niż o czynszu? — spytałam w końcu, bardziej by się pochwalić że samej też coś o dziewczynie się dowiedziałam. No i, miałam też pewną ofertę.
_________________

Freya Melgaard

I want to find you, to know how it is to be loved and I will succeed.

[Profil]
   
 
Carmilla Liverii
27

Downtown Brentwood

Wysłany: 2019-06-10, 15:33   
  

  
Carmilla Liverii

  
-


Nagły cień zasłonił moje słońce co świadczyło jedynie o tym iż ktoś raczył mnie zaszczycić. Po tonie głosu już byłam pewna iż jest to moja ulubiona zimna kobieta. Jednak przyszła. Aż dziwne. Przez pierwszą chwile myślałam, że nie zechce się spotkać, a tu proszę. Jednak zależało jej na informacjach bo przecież na czym innym by mogło? Była jak wszyscy. Pragnęła wiedzy, zabawy oraz pieniędzy. Ot cała filozofia ludzka. Nic więcej.
-Czynsz jest kłopotliwy. Zresztą ostatnio nie mam czasu na głupoty- odparłam spokojnie nawet nie racząc otwierać oczu czy podnosić się z ziemi. Byłam przecież zmęczona lecz mimo wszystko tu byłam. Dla niej czy dla chwili zabawy? Sama nie jestem wstanie ocenić moich powodów. Jej wiedza... Była ciekawa, a zarazem taka prosta. dziewczyna była inteligentna i wiadomym było iż prędzej czy później zainteresuje się tematem więc nie, nie zaskoczyła mnie. Przynajmniej teraz. Gdybym miała więcej siły zapewne nawet wykrzesałabym choćby uśmiech lecz nie dziś.
-Odrobiłaś lekcje. Brawo. Tak więc co jeszcze wiesz?- Pytanie nie było spowodowane chęcią poznania lecz raczej chęcią połechtania jej ego. A niech ma. Niech przez chwilę poczuje się lepsza pomimo iż jest taka sama jak każdy inny. Niczym się nie różni od ludzi jakich znam. Możliwe, że nawet nie różni się ode mnie jednak cóż. Mnie nie da się podrobić. Jestem jedyna w swoim rodzaju. Jestem na pograniczu drzemki co oznaczało jedno. Za mało snu bądź kofeiny. Dlatego lepiej było leżeć na tej przyjemnej trawie. Była ona taka miękka i przyjemna niczym łóżeczko... Oj tak. Sen... taki dobry i kojący prawie jak wata cukrowa... chce waty!
[Profil]
 
 
Freya Melgaard
27

Właścicielka Swan

Miłość Poszukiwana

North Brentwood

mów mi: Frytka

multikonta: Katriina

Wysłany: 2019-07-07, 21:50   
  

  
Freya Melgaard

  
Coffee is life


Nie powiem że rozumiem, o rachunkach zawsze pamiętam, ale... Cóż, nie wnikam, nie kwestionuję — odpowiedziałam na jej słowa. Cóż, z drugiej strony nie byłam zdziwiona. Poznałam już jak specyficzną osobą jest Carmilla i nie spodziewałam się po niej niczego typowego z czym się spotykam na co dzień. Właściwie, nawet szkoda mi jej było gdy sobie wyobraziłam jaka musiała być jej reakcja na eksmisję.
Trochę innych rzeczy, ale nie powiem. W końcu, powiedzieć wszystko podczas pierwszego spotkania i likwidować pretekst do kolejnych? — nawiązałam tym samym do naszego spotkania, poprzedniego. Zdecydowanie było to przydatne. Splotłam ręce na wysokości piersi, przebiegając wzrokiem po otoczeniu i wzięłam oddech, decydując się przejść do oferty.
I mam także propozycję. Nie dla informacji, znaczy, nie tylko. To potraktujmy jako... Przy okazji — zaczęłam, po chwili dobierania odpowiednich słów i przeniosłam na nią uważny wzrok. — Przygarnę cię pod swój dach, co będzie potem, na spokojnie zobaczymy. Staniesz na nogi, nie będziesz się błąkać, będziesz mogła sobie streamować w spokoju — dokończyłam wreszcie, patrząc na nią przenikliwie
_________________

Freya Melgaard

I want to find you, to know how it is to be loved and I will succeed.

[Profil]
   
 
Carmilla Liverii
27

Downtown Brentwood

Wysłany: 2019-07-08, 12:03   
  

  
Carmilla Liverii

  
-


-Po prostu powiedz, że sie stęskniłaś, a nie czarujesz..- czy żartowałam? Możliwe że tak. Przecież życie nauczyło mnie jednego. Nigdy nie ma nic za darmo, a informacja czy cheć poznania zawsze kwitnie w ludziach. Interesy zawsze były na pierwszym miejscu i nic tego nie zmieni. Tak było w jej przypadku. Jednak mimo wszystko jej propozycja sprawiła iż leniwie otworzyłam oczy i spojrzałam w jej stronę unosząc delikatnie ku górze brew.
-Spoko podłącze się koło skrzatów domowych w szafie...- Widać kłamać trzeba umieć. Ta tutaj najwyraźniej zaczynała zabawę w jaką nie miałam ochoty się pakować dlatego też szybko ucięłam temat właśnie tymi słowami. Przecież nigdy nie ma nic za darmo. Zawsze jest jakiś haczyk. Jednak czego ona tak naprawdę chciała? Informacji? Ma ją przecież. Uprzedzając fakty przesłałam jej wcześniej koordynaty na jakich powinna zawiesić oko lecz najwyraźniej jeszcze ich nie odczytała skoro stała tutaj. Zresztą, to nie mój problem. Odruchowo wzruszyłam ramionami jak miała w zwyczaju lecz tym razem pozwoliłam sobie na podniesienie z ziemi. Nie mogę przecież tutaj tak bezkarnie spać prawda?
-Nie sprawdziłaś skrzynki co?- Spytałam wstając bezradnie niczym małe dziecko na równe nogi odczuwając jak świat zaczyna mi wirować w głowie. Niedobrze. Dawno już nie miałam takich zawrotów jakie powodowały iż zachwiałam się na nogach nieznacznie co mogło wyglądać jak prawie taniec pijaczyny jednak cóż poradzę czasem i tak bywa. Jak nic muszę wreszcie odstawić wszystkie niepotrzebne używki lub przynajmniej wtłoczyć w swoje żyły więcej czarnej śmierci. Ciekawe czy benzyna jest dobra...
-Odbierz wiadomość i tak uznajmy, to za początek naszej gdy.- Nie, nie chciałam jej litości. Może i propozycja była kusząca jednak mimo wszystko nadal była, to jałmużna i litowanie, a tego mój honor nijak nie zniesie... - Chyba umiesz czytać koordynaty na mapie? - spytałam jednocześnie robiąc krok w jej stronę nadal nijak nie reagując na jej propozycję. Udawałam że nie padła. Tak było lepiej oraz bezpieczniej. Przynajmniej na ten moment. Niech skupi się na swoim celu, a ja jakoś sobie poradzę jak zawsze.
[Profil]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 7