Poprzedni temat «» Następny temat
Ogłoszenia administracji
Autor Wiadomość
Brentwood

Wysłany: 2018-12-15, 17:35   

Brentwood

your favourite place on earth

ogłoszenie #30

• Jak już pewnie zauważyliście, na forum nastąpiła zmiana grafiki. Wraz z nią pojawiły się nowe pola profilu, które, niestety, trzeba uzupełnić na nowo. Bardzo Was prosimy, byście zrobili to możliwie jak najszybciej. Jeśli dostrzeżecie jakiekolwiek nieprawidłowości w działaniu nowego stylu, zachęcamy do zgłaszania ich tutaj.

• Na forum pojawiło się także kilka zimowych atrakcji:
    ° otwarte zostało forum z Winter Wonderland, gdzie możecie wysłać swoje postaci, by i one poczuły zimowo - świąteczną atmosferę;

° ogłoszony został Konkurs na najlepszy zimowy profil, do udziału w którym serdecznie Was zapraszamy;

° w różnych lokalach w mieście odbywają się świąteczne wydarzenia - o szczegółach możecie przeczytać w Essex News.

[Profil]

Brentwood

Wysłany: 2019-06-05, 20:30   

Brentwood

your favourite place on earth

ogłoszenie #31

It's time to say goodbye

Odkąd pamiętam, granie na forach zawsze było dla mnie ważne, a w szczególności lubiłam grać na Brentwood i jego pierwotnej wersji. Zawsze czułam się rodzicem tego forum, wprawdzie nieco spierdolonym, ale jednak rodzicem. Głównie dlatego pozostanie ono ważną cząstką mojego serca i na pewno o nim nie zapomnę.
Jedak od pewnego czasu pisanie postów stało się dla mnie przykrym obowiązkiem, a nie zabawą, która pobudza wyobraźnię i daję trochę radości w tym smutnym jak pizda świecie. Pilnowanie terminów, zmuszanie się do odpisów i odpisywanie tylko po to, żeby któraś z postaci nie trafiła do tych nieaktywnych. Nie wiem, czy to jakaś głupia dorosłość mnie dogoniła, czy po prostu wolę spożytkować ten czas inaczej. Bo jeśli już takowy czas jakimś cudem znajduję, to wykorzystuję go pisząc coś większego, tym samym dając moim postacią jeszcze trochę nieśmiertelności.
Dziękuję za te wszystkie lata i jeśli forum przetrwa, to może w odległej przyszłości skuszę się na powrót którąś z postaci. I czasem pewnie i tak zajrzę poczytać jakieś gry, będąc sobie taka przekreślona.
A Wam życzę owocnego pisania, wytrwałości, a przede wszystkim czasu i weny od cholery!
:serce:

Kamila

[Profil]

[ ODPOWIEDZ ]