nawigacja

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania, propozycje, sugestie
Autor Wiadomość
Joey Harrison

22

All by Myseeelf

Wielkieś uczyniła pustki w domu moim, mój drogi Maoamie tym zniknieniem swoim

Joey Harrison

mów mi: Patuś

multikonta: Electra Aldridge, Claire Fisher

Wysłany: 2018-05-21, 20:31   

No w sumie takie ograniczenie to całkiem rozsadny pomysł, propsuję. Faktycznie byłoby słabo gdyby każdy nagle miał miliard gier w tym... "offtopie" bo chce pograć w Star Wars, Silent Hill, Tomb Raidera i Bóg wie co jeszcze a normalna rozgrywka już nie będzie go jarała bo plotki przy kawie okaza się za nudne. :D

“apart from being suicidal I'm fine”

[Profil]

Quentin Leighton

22

student weterynarii | copywriter | korepetytor

Lubię Twój zapach... zawsze wydawało mi się, że tak pachnie szczęście.

Quentin Leighton

mów mi: Kłenio

Wysłany: 2018-07-03, 20:08   

Ja mam takie pytanko: nie dałoby się, żeby nazwy użytkowników w postach były kolorami? Często na forum mnie nie ma i nie wiem, czy dana osoba jest aktywna czy nie jest aktywna. Wchodzę w watek, w moje posty, i muszę sprawdzać w profilu, czy dana osoba jest aktywna. Tak samo w relacjach - absolutnie nie wiem, kogo trzeba wywalić, a kogo nie :c
[Profil]

Nina Reyes

26

trust me, i'm a biotechnologist

and my hair smells like chocolate

Nina Reyes

mów mi: Patka

multikonta: Gabriel, Winter, Ivy, Phoenix, Philippa, Dale, Mordechai, Dayami, Tinsley

Wysłany: 2018-07-03, 20:52   
   dzielnica: North Brentwood
   MG: Nie

Nooo... na chwilę obecna to tak nie bardzo :c Nazwa użytkownika to w sumie pole profilu, żeby miało kolor grupy, do jakiej należy użytkownik, prawdopodobnie potrzebny byłby jakiś super hiper ekstra skrypt, który leży poza moimi (i chyba pozostałych adminek też) umiejętnościami. Z kolei gdyby zamiast tego wrzucić zwykła nazwę, taka, która w podstawowym stylu wyświetla się nad avem, to wymagałoby rozwalenia całych pól profilu i ogarnięcia ich na nowo, a na to, przyznam szczerze, nie mam ani ochoty, ani nerwów, ani przede wszystkim czasu.
Spróbuję przy robieniu nowego wygladu dla forum, może akurat będzie to spoko wygladać? Ale zmiany planujemy dopiero na jesień, no i nie mogę też nic obiecać. Nie wiem, jak mogę Ci jeszcze pomóc :c Raczej na bieżaco aktualizujemy spis zajętych wizerunków, więc przy skorzystaniu z funkcji Ctrl + F możesz tam sobie poszukać, czy ktoś jest wpisany, oznacza to, że jest aktywny, no ale domyślam się, że to w żaden sposób nie rozwiazuje problemu :c

Quentin Leighton

22

Quentin Leighton

Wysłany: 2018-07-03, 21:06   

Szkoda troszeczkę, ale okej, rozumiem (przynajmniej udaję, że rozumiem, bo się w ogóle na tym nie znam :P ). Zawsze można gdzieś tam dodać pole, w którym wyświetlałaby się grupa, to chyba byłoby łatwiejsze?
Ale to taka propozycja, nic na siłę ;)
Tak tylko pytam.
[Profil]

Nina Reyes

26

Nina Reyes

multikonta: Gabriel, Winter, Ivy, Phoenix, Philippa, Dale, Mordechai, Dayami, Tinsley

Wysłany: 2018-07-03, 21:23   

Takie pole musiałoby być aktualizowane ręcznie, bo jak już wspomniałam, na sprytnych skryptach się nie znam, a o ile wiem, to PA podsyła tylko możliwość właśnie tego koloru w nicku. Watpię, żeby ktoś, kto zniknał z forum i został skreślony wchodził specjalnie po to, by zaznaczyć sobie w profilu, że wyleciał :lol:
W wolnej chwili spróbuję pomyśleć nad jakimś rozwiazaniem, może znajdę coś, co mnie zaskoczy, ale raczej nie ma się co łudzić. W każdym razie, będę miała na uwadze <3

Quentin Leighton

22

Quentin Leighton

Wysłany: 2018-07-03, 21:40   

Bardziej chodziło mi o widoczność grupy, która widać w profilu. Ale najwyraźniej tak się nie da i mój pomysł był bardziej do bani niż mogło się wydawać, wybacz Kłeniowi <3 . Nawet jak się stara myśleć, to mu nie wychodzi xD.
[Profil]

Joey Harrison

22

All by Myseeelf

Wielkieś uczyniła pustki w domu moim, mój drogi Maoamie tym zniknieniem swoim

Joey Harrison

mów mi: Patuś

multikonta: Electra Aldridge, Claire Fisher

Wysłany: 2018-10-10, 16:04   

Siema, heja, ja mam propozycję i pisałem o niej już Emce, ale uznałem że napiszę również publicznie. xD Chociaż uwielbiam grac na Brentwood i ogólnie lubię swoje wątki, to uważam, że potencjał rpg nie jest w pełni wykorzystywany. No i tu nasuwa się pytanie.... w sumie dlaczego nie? xD Chociaż gracze starają sobie życie umilać, to grze brakuje.... co tu dużo mówić, fabuły. XD Takiej fabuły, która napędza życie każdego mieszkańca miasta... co mam na myśli? Już śpieszę z odpowiedzią! <3

Teraz nastąpi szereg równoważników zdań, które są po prostu wolnymi myślami. ;>

Chociaż RPG jest z rodzaju Second life, to jednak no to jednak fajnie by było gdyby rola adminów nie była tak ... ograniczona. xD Wiadomo, że każdy ma swoje życie, ale jednak w administracji są aż 4 osoby, a na dodatek nikt nie spodziewa się obecności Mistrza gry przez 24/7 - ale fajnie by było, gdyby po prostu.... był.

Tak więc moją propozycją jest zwiększenie roli NPCów, Mistrza gry oraz "ogólne fabuły dla całego miasta". Co przez to mam na myśli? Są to jakieś sprawy, którym może żyć całe miasto. No i oczywiście fajnie by było, gdyby te sprawy były... realistyczne. Gramy w niewielkim angielskim miasteczku i nie twierdzę, że nagle w Brentwood ma się znaleźć miliard gangów i jakieś porachunki mafijne. Broń Boże! Zero tak śmiesznych akcji! Moje pomysły, które przedstawiłem już Emce to było np:

- Budowa galerii handlowej w Southend i oczywisty sprzeciw mieszkańców. A może pojawią się jacyś zwolennicy? Tak czy siak, każdy gracz spokojnie mógłby zbudować sobie [oczywiście jeśli będzie chciał] jakieś wątki wokół tej budowy, albo chociaż nawiązywac do niej wswoich postach jeżeli nie będzie miał pomysłu na odpis. Nie wiem czy dość jasno wyjaśniłem o co mi chodzi, ale wiadomo że każdy w okolicy miałby jakieś zdanie na temat tego rodzaju fabuły.

- Zamknięcie jakiegoś landmarku. Likwidacja latarni morskiej? Albo zamknięcie biblioteki?

- Zwłoki xDDD Nic tak nie koloruje gry, jak zabicie kogoś, kogo całe miasto mogło znać! *kaszl* JAk w Broadchurch*kaszl*

Tak czy siak, mam nadzieję, że chociaż trochę przybliżyłem Wam sens mojego wywodu. Uważam, że Brentwood potrzebuje czegoś takiego. Myślę, że prawdziwa "fabuła" ma szanse sprawic, że będziemy bardziej dostrzegalni np na Edenie, a to sprawi, że na forum pojawią się nowe osoby. To tyle. :idk:

“apart from being suicidal I'm fine”

[Profil]

Jayden Reyes

26

koleś z kluczem francuskim

*judges you in Spanish*

Jayden Michael Reyes

multikonta: Max, Erwin, Rhea, Ellis, Dani, Kenai, Andrei

Wysłany: 2018-10-10, 20:24   

Joey Harrison napisał/a:
nikt nie spodziewa się obecności Mistrza gry przez 24/7 - ale fajnie by było, gdyby po prostu.... był.

Podobne mam odczucia, szczególnie odnośnie potencjału wykorzystania postaci specjalnych, które zamiast uprzykrzać postaciom życie, tak naprawdę się kurzą trochę. Eventy to jedna rzecz, ale rzeczywiście warto byłoby od czasu do czasu nakreślić sytuację ogólną w Brentwood, chociażby w formie jakichś wieści miejscowej gazety o budowie nowych obiektów, kradzieżach, znalezionych kluczach (może którejś z postaci), ofertach pracy, aby odczuło się, że Brentwood rzeczywiście żyje :lol:
Po za tym, można by częściej wrzucać ludziom do fabuł mistrza gry, albo postaci specjalne, bo skoro mają wyrażone zgody na ingerencję – why not? Można dzięki temu urozmaicić gry samych użytkowników, a i wpleść jednocześnie jakieś nawiązania do motywów z wcześniej wspomnianej miejscowej gazety, albo ogólnych sytuacji dziejących się w miasteczku. Uważam, że to już byłoby sporym urozmaiceniem :cool:

[Profil]

Nina Reyes

26

Nina Reyes

Wysłany: 2018-10-10, 22:51   

Bardzo dziękujemy za propozycje i opinie! Wszystkie je sobie przedyskutujemy i, mam nadzieję, że przynajmniej część zmian wprowadzimy w życie ;)
A co myślicie o Essex News? Swego czasu nie działało może zbyt prężnie, a od długiego czasu jest praktycznie wymarłe, ale czy podawane tam informacje sprawdziłyby się jako takie zarysowanie fabuły nt. "co się dzieje w miasteczku?", gdybyśmy faktycznie spróbowały wziąć to w obroty?
Jeśli chodzi o ingerencje MG i postacie specjalne: wprowadzenie pola dotyczącego zgody wiązało się z zamysłem jej zwiększenia, głównie dlatego, że nie raz się zdarzało, że nasze posty były zwyczajnie ignorowane przez użytkowników, zatem chciałyśmy kierować nasze wysiłki tam, gdzie rzeczywiście będą mile widziane. Pomysł trochę spalił na panewce, głównie przez braki czasowe, skoro jednak jest odzew z Waszej strony, spróbujemy nad tym popracować. Wstępnie doszłyśmy też do wniosku, że NPC, które aktualnie znajdują się na forum, są nie tylko zakurzone, ale mają też dość niewielki potencjał. Jeszcze nie wiemy, czy wyniknie z tego wymiana czy też dodanie kogoś, kto byłby bardziej uniwersalny, ale może macie pomysł na jakąś postać, którą zobaczylibyście w tej roli?

Jeśli ktokolwiek ma coś jeszcze do dodania, to zapraszam do udzielenia się! <3

Cody Reyes

23

Sprzataczka w hotelu

Birds of a feather flock together.

Cody Reyes

mów mi: Rafał

multikonta: Brak

Wysłany: 2018-10-16, 04:55   
   dzielnica: East Brentwood
   MG: Tak

No jak wcześniej pisałem w podforach te napisy co nachodzą na numery domów. No i jak najade na "nawigację" to ona nie może na początku się zdecydować czy się otworzyć czy nie. Sądzę, że ma problem ze sobą i powinna iść do specjalisty by otworzyć się na ludzi :/

Asclepius Aldridge

32

Of course I lift weights! Pumpkin weights. On Halloween. Only.

Trick or treat? Please, try our marijuana cookies!

Asclepius Aldridge

mów mi: astronaut
Wysłany: 2018-10-16, 08:36   
   MG: Tak

Ja jestem bardzo za pomysłem "Essex News". Oferty pracy, reklamy, jakieś kupony zniżkowe, ogłoszenia sprzedaży/kupna czegoś to coś, co można ładnie wpleść w fabułę, a czasami nawet na tym skupić grę. Może jakiś konkurs ogłoszony w tym pisemku? Rola MG również mogłaby się zwiększyć, chociażby w ilości zadań od MG. Wtedy mogłoby to być proste rzeczy, na przykład zapomnienie kluczy z domu albo oblanie się kawą. Takie elementarne, a na pewno łatwo byłoby je przykładowo dać do już prowadzonej gry. Również może pomysł mini wydarzeń lokalnych mógłby być dobry. Nie w postaci eventu, ale ogłoszenia, np. impreza studencka, spotkanie fanów jogi, kurs pierwszej pomocy czy randka w ciemno? Coś na kształt zadań możliwych do wykonania dla użytkowników.

To chyba tyle, co mi się przewinęło przez głowę :hihi:

Nina Reyes

26

Nina Reyes

Wysłany: 2018-10-16, 23:27   

Cody Reyes napisał/a:
No jak wcześniej pisałem w podforach te napisy co nachodzą na numery domów.

Naprawione :szał:

Cody Reyes napisał/a:
No i jak najade na "nawigację" to ona nie może na początku się zdecydować czy się otworzyć czy nie. Sądzę, że ma problem ze sobą i powinna iść do specjalisty by otworzyć się na ludzi :/

U mnie wszystko działa, ale w wolnej chwili spróbuję jeszcze pogrzebać w kodzie. Jeśli ktoś jeszcze ma taki (albo inny) problem, to proszę mi dać znać!

Astronaut - dzięki, czuję, że skorzystamy z Twoich pomysłów, mam nadzieję, że już niedługo! <3

Zachęcam też innych do wypowiadania się, pomysły przyjmiemy bardzo chętnie, ale tak samo ważne są opinie i zażalenia, jeśli oczywiście mają sens. Dajcie nam chwilę czasu na ogarnięcie wszystkiego - zaczął się październik, i takie tam - ale myślę, że powoli, już niedługo uda nam się co nieco wprowadzić w życie.
[Profil] [WWW]

[ ODPOWIEDZ ]