nawigacja

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania, propozycje, sugestie
Autor Wiadomość
Jo Moore

32

gania za bandytami

red marlboro, hats, exterem sports & alcohol

Jo Moore

mów mi: scu

nieobecność: bardziej mnie nie ma niż jestem, ale odpisuję!

multikonta: jackie, booker, echo, remington

Wysłany: 2017-08-17, 12:52   
   dzielnica: North Brentwood
   MG: Tak

fitz harrison napisał/a:
Ja się odniosę do karty postaci. Myślałem już o tym od dłuższego czasu, ale nie wiedziałem czy serio mi aż tak zależy na tym, dzisiaj przy pisaniu Fitza okazało się, że jednak tak. Ta rubryka na cechy charakteru jest tragiczna. Totalnie zniechęca do napisania czegoś więcej niż pojedynczych słów, które sa tak nieistotne i trudne do zapamiętania (zawsze jak gram, to muszę regularnie patrzeć kto jaki jest, bo po tych suchych cechach ciężki mi to spamiętać), że równie dobrze mogłoby tej rubryki nie być. Jeśli jednak już ktoś napisze coś więcej, to ten suwak robi się malutki, a przestrzeń jest i tak ograniczona, więc czytanie tego staje się niewygodne. Także no. Nie wiem jak inni się zapatruja, ale ten charakter według mnie powinien mieć jakieś bardziej widoczne miejsce, gdzie jednak będzie opcja wypisać coś więcej, niż tylko pojedyncze cechy. Kod sam w sobie jest ładny i lubię jak jest tak minimalnie, ale no, nie wiem, po prostu na ten moment rubryka wydaje mi się nieczytelna i mało użyteczna.

W porzadku, Babelku, wkrótce coś z tym zrobimy, daj nam chwilę! <3

Seong-Su Hyun

Kocha najlepszego przyjaciela

Jeśli nagle upadniemy, czy powinienem krzyczeć, Czy raczej być bardzo cicho i zakryć usta, gdy płaczę, Tak bardzo bojac się śmierci?

Wysłany: 2017-08-22, 20:03   

Właczcie edycję własnych wypowiedzi na sb :x bo czasami aż wstyd wysłać wiadomość z bykami, które można poprawić kolejna wiadomościa. BÓL.
[Profil] [WWW]

Winter Aldridge

22

student | barman

how can a heart like yours ever love a heart like mine?

Winter Aldridge

mów mi: Patka

multikonta: Nina, Gabriel, Mordechai, Phoenix, Philippa, Ivy, Dale, Dayami, Tinsley

Wysłany: 2017-08-22, 20:34   
   dzielnica: South - West Brentwood

A ja po cichu wnoszę o przywrócenie w profilu pola z wiekiem :c Nie wiem, czy da się teraz czy przy kolejnym remoncie; nigdy bym nie pomyślała, że tak mi go zabraknie, a jak już zabrakło, to jak bez ręki :lol:

[Profil]

Nick Reynolds

and that kiss, that kiss was so, so true.

I guess I should know better when it comes to falling. Yes, I should know better when it comes to falling in love again.

Wysłany: 2017-08-22, 20:39   

Seong-Su Hyun napisał/a:
Właczcie edycję własnych wypowiedzi na sb :x bo czasami aż wstyd wysłać wiadomość z bykami, które można poprawić kolejna wiadomościa. BÓL.

Edycja właczona! <33

Winter Aldridge napisał/a:
A ja po cichu wnoszę o przywrócenie w profilu pola z wiekiem :c Nie wiem, czy da się teraz czy przy kolejnym remoncie; nigdy bym nie pomyślała, że tak mi go zabraknie, a jak już zabrakło, to jak bez ręki :lol:

Już pracuję nad polem wieku, na dniach powinnam zmienić profile <33

Seong-Su Hyun

Kocha najlepszego przyjaciela

Jeśli nagle upadniemy, czy powinienem krzyczeć, Czy raczej być bardzo cicho i zakryć usta, gdy płaczę, Tak bardzo bojac się śmierci?

Wysłany: 2017-08-23, 16:10   

A ja mam pytanie. Czy w przyszłości jest w planach stworzenie jakiś blogów/stron dla naszych postaci? :3

edit.

Nie będę spamić.
Nicku przydałoby się zrobić strzałki dwie czyli szybkie odnośniki do przewijania strony na górę i na dół. Przesuwanie suwakiem robi się męczace. Wiesz takie jak na nirlie jest.
[Profil] [WWW]

Nick Reynolds

and that kiss, that kiss was so, so true.

I guess I should know better when it comes to falling. Yes, I should know better when it comes to falling in love again.

Wysłany: 2017-08-23, 22:25   

Seong-Su Hyun napisał/a:
A ja mam pytanie. Czy w przyszłości jest w planach stworzenie jakiś blogów/stron dla naszych postaci? :3

edit.

Nie będę spamić.
Nicku przydałoby się zrobić strzałki dwie czyli szybkie odnośniki do przewijania strony na górę i na dół. Przesuwanie suwakiem robi się męczace. Wiesz takie jak na nirlie jest.

Strzałki dodane!

Co do stron - nie, nie planujemy ich robić. Wyszliśmy z założenia, że Instagramy w zupełności wystarcza.

Riley Withinghall

44

looking for a halloween costume? loser.

you should follow my example. i'm so scary that i dress up as myself.

Riley Withinghall

mów mi: emka

nieobecność: mało mnie

multikonta: chester, latifa, mavourneen, isidore, yevtsye, sherridan, calanthe, nannette

Wysłany: 2017-09-03, 21:00   
   dzielnica: Southend

to znowu ja :love: mam dwa pytania:

1) jak tam z tym pierwszym eventem? coś ruszyło w zwiazku z ta kwestia, sa może jakieś pomysły?

2) czy administracja myślała o tym, aby zajać się usuwaniem kont typu "asdafsfgd", "myślę" czy "kurczaczek123", które zalegaja na forum od otwarcia i nie dość, że zwyczajnie zaśmiecaja forum to w dodatku niepotrzebnie podnosza liczbę użytkowników?

[Profil]

Caden Holgate

27

7 billion smiles and yours is my favourite

life should be about more than just surviving

Caden Holgate

mów mi: evie

nieobecność: aldridge | bishop | perceval | woodill

multikonta: żyję od niedzieli do wtorku

Wysłany: 2017-09-06, 22:32   

Riley Withinghall napisał/a:
to znowu ja :love: mam dwa pytania:

1) jak tam z tym pierwszym eventem? coś ruszyło w zwiazku z ta kwestia, sa może jakieś pomysły?

2) czy administracja myślała o tym, aby zajać się usuwaniem kont typu "asdafsfgd", "myślę" czy "kurczaczek123", które zalegaja na forum od otwarcia i nie dość, że zwyczajnie zaśmiecaja forum to w dodatku niepotrzebnie podnosza liczbę użytkowników?

Po pierwsze, zobowiazuję się, że w ciagu kilku najbliższych dni pojawi się zapowiedź eventu, który odbędzie się już niedługo. Zawaliliśmy trochę w tej kwestii, ale to przez wzglad na to, że co chwilę jakiś Admin znika. Obiecujemy poprawę!

Po drugie, tym również się zajmę. Za kilka dni nie będzie żadnych kurczaczków, ani innych kogucików (;

Rose Abbott

21

barman

Próbujemy jakoś sobie radzić, ale gówno z tego wychodzi

Wysłany: 2017-09-09, 16:26   

A może by tak zmienić to, jak wyświetlaja się postacie, które były aktywne na forum? Wiecie, tam nad czy po chatboxem. Szczerze mówiac 72 godziny to długi czas, no i jak chcę wiedzieć czy ktoś był dziś to i tak muszę sprawdzać po profilu. Proponowałbym 24h.
[Profil]

Mavourneen Shiveley

19

studentka psychologii, dorabia w antykwariacie

the quiet, overambitious kid, poetry lover, an aspiring writer, goethe enthusiast & beethoven biggest fan

mavourneen shiveley

multikonta: riley, chester, latifa, isidore, yevtsye, sherridan, calanthe, nannette

Wysłany: 2017-09-11, 14:18   
   dzielnica: East Brentwood

Cytat:
Po drugie, tym również się zajmę. Za kilka dni nie będzie żadnych kurczaczków, ani innych kogucików (;

to czekam! :D

chciałabym jeszcze zaproponować zmianę avatara NPC Sambo, bo uważam, że wizerunek osoby ciemnoskórej w przypadku postaci, która pała się, krótko mówiac, złodziejstwem to powielanie stereotypów i trochę to we mnie godzi. może się czepiam, nie wiem jakie były zamiary (ufam, że nie złe?), ale byłabym wdzięczna gdyby admini to rozważyli :gryz:

Caden Holgate

27

7 billion smiles and yours is my favourite

life should be about more than just surviving

Caden Holgate

mów mi: evie

nieobecność: aldridge | bishop | perceval | woodill

multikonta: żyję od niedzieli do wtorku

Wysłany: 2017-09-16, 14:17   

Masz rację, może być to odrobinę niestosowne, ale nie mieliśmy złych zamiarów, po utworzeniu kont pozostałych postaci specjalnych chcieliśmy po prostu dać kogoś, kto odróżniałby się od nich kolorem skóry, żeby nie skupiać się jedynie na ludziach białych. Tym bardziej, że w Anglii jest spora mieszanka narodowościowa. Będziemy musieli stworzyć całkiem nowa postać na miejsce Sambo, gdyż zmieniajac twarz, będziemy zmuszeni również zmienić personalia. Pozwól więc, że zajmiemy się tym dopiero po evencie.

Ven Reevs
[Usunięty]

Wysłany: 2017-09-16, 14:23   

A moim zdaniem Sambo jest fajna postacia. Wprowadza troche humoru, ponieważ spojrzałam na niego i jakoś poprawił mi się humor. Nie miałam z nim do czynienia, ale wydaje się być ciekawy, ponieważ pokazuje, że na forum możesz zrobic wszystko co chcesz i nie będzie nikt tobie zabraniał, że nie musisz hamować kreatywności. No ale każdy moze miec swoje zdanie.

Yevtsye Reyes

29

wizażystka i pogromczyni duchów

ghostbuster, fashion enthusiast, disco lover, potterhead & in an open relationship with the son of zeus

Yevtsye Rebeca Reyes

multikonta: riley, chester, latifa, mav, isidore, sherridan, calanthe, nancy

Wysłany: 2017-09-16, 15:30   
   dzielnica: North Brentwood

Cytat:
(...) chcieliśmy po prostu dać kogoś, kto odróżniałby się od nich kolorem skóry, żeby nie skupiać się jedynie na ludziach białych.

I to jest super, ale szkoda, że człowiekowi ciemnoskóremu dostała się akurat funkcja złodzieja, bo to nasuwa na myśl konkretny stereotyp.

Cytat:
(...) pokazuje, że na forum możesz zrobic wszystko co chcesz i nie będzie nikt tobie zabraniał, że nie musisz hamować kreatywności.

Również uważam, że pomysł na NPC, które akurat w taki, a nie inny sposób ingeruje w życie ludzi jest świetny i ogólnie podobaja mi się wszystkie postacie specjalne. Chodzi mi się wyłacznie to, że uważam za niesmaczne to, iż akurat osobie, która zajmuje się okradaniem innych, przypadł wyglad kogoś ciemnoskórego, podczas gdy utrudniajacej życie plotkarze (Isoldzie) oraz dobrej duszyczce (Tynemu) trafili się biali ludzie.

Chciałam tylko zwrócić na to uwagę, bo czułabym się ze soba źle, gdybym tego nie zrobiła. Nie oczekuję, że administracja zmieni cała postać, jeśli oprócz awatara trzeba będzie przekształcić całe personalia tego NPC. I tak dzięki za odpowiedź oraz wyjaśnienie <3

Gregory Harvey
[Usunięty]

Wysłany: 2017-09-22, 10:52   

To raczej taka sugestia.

× 22/08/2017 - ruszył pierwszy konkurs! Koniecznie zapoznaj się z jego zasadami.

Proponuje przenieść już to niżej bo przecież dawno się już ten konkurs zakończył :D

dallas cadwallader

35

ratownik medyczny

I wanna confess that you own me and we don't rest if we're lonely

Wysłany: 2017-10-02, 21:53   

to pewnie nie ma znaczenia, ale jak się kliknie w stopce na "Profil Clementine", to przenosi do profilu Lionela. sorry, lubię wszędzie klikać :lol:

in an ocean of noise i first heard your voice
ringing like a bell, as if I had a choice, oh well!
[Profil]

[ ODPOWIEDZ ]