nawigacja

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania, propozycje, sugestie
Autor Wiadomość
Ambroise Huismans
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-27, 20:03   

Tak, dziękuję! ♥

Elisabeth Rush
[Usunięty]

Wysłany: 2017-07-11, 22:23   

Piszę z zapytaniem i jednocześnie poruszeniem tematu:
Po co w zamówieniach możliwość stworzenia lokacji skoro Administracja tej lokacji zrobić nie chce?

Rozumiem, że Administracja nie chce mieć syfu na forum i szczerze popieram, ale nadal nie pojmuje czemu prośba o stworzenie tematu (nie subforum) z prywatnym gabinetem psychiatrycznym to ‘robienie bałaganu’.

Podkreślę, że Administracja zachowała się kulturalnie i dano mi opcje bym skorzystała z gabinetu w szpitalu lub stworzyła takowy w domu. Tylko, że prywatna praktyka a posiadanie jakiegoś tak gabineciku w szpitalu to zupełnie inne rzeczy na odmiennym poziomie. Co do opcji posiadania gabinetu w domu to jest ona bardzo ryzykowna z powodu ‘nachodzenia przez pacjentów’. Każdy terapeuta szanuje swoja prywatność i nie chciałby by pacjent po nocach wpadał do ich domu z prośba o rozmowę.

Mimo wszystko zaproponowałam opcję ze stworzeniem kamienicy, w której każdy bez miejsca pracy mógłby zrobić sobie temat z własnym biurem lub pomieszczeniem, bo na pewno znajda się tacy, co mimo wszystko lubia pisać sesje/fabułę zwiazana właśnie z zawodem. Niestety i ta opcję odrzucono, więc pojawia się pytanie, co takie osoby maja zrobić? Pisać na ulicy i przy okazji tłumaczyć się innym: Wybacz, ale jakby co to tutaj jest moje super biuro architekta/prawnika/księgowego/warsztat/prywatne studio tatuażu/studio artystyczne itp., bo nie mam swojego tematu?

Jeszcze raz podkreślę, że rozumiem dbałość o porzadek, ale czy na forum naprawdę jest tak wiele postaci, które swój temat z miejscem pracy chciałyby stworzyć, że ten syf by powstał? Czy stworzenie paru takich miejsc to już 'robienie bałaganu'?

Nie zamierzam nikogo obrażać ani wszczynać kłótni, ok? ;( Po prostu nigdy nie spotkałam się z takim problemem. :roll:

Caden Holgate

27

7 billion smiles and yours is my favourite

life should be about more than just surviving

Caden Holgate

mów mi: evie

nieobecność: aldridge | bishop | perceval | woodill

multikonta: żyję od niedzieli do wtorku

Wysłany: 2017-07-12, 09:04   
   dzielnica: Southend
   MG: Tak

Elisabeth Rush napisał/a:
Po co w zamówieniach możliwość stworzenia lokacji skoro Administracji tej lokacji zrobić nie chce?

Wiem, że forum tworza użytkownicy, aczkolwiek jest grupa ludzi odpowiedzialnych za poprawne funkcjonowanie wszystkiego i dbanie o porzadek, tak więc mamy prawo nie zgodzić się na stworzenie lokacji, jeśli uznamy, że jest ona zbyteczna.

Rozumiem, że Administracje nie chce mieć syfu na forum i szczerze popieram, ale nadal nie pojmuje czemu prośba o stworzenie tematu (nie subforum) z prywatnym gabinetem psychiatrycznym to ‘robienie bałaganu’.

Okej, odnieśmy się do Twojej sytuacji. Twoja postać jest psychiatra i prosisz o stworzenie prywatnego gabinetu. Teraz załóżmy, że Administracja zgodzi się na to i stworzy temat, o który poprosiłaś. Wszystko pięknie ładnie, ale po powiedzmy miesiacu na forum jest już dziesięciu psychiatrów, którzy prosza o prywatne gabinety. Doliczmy inne zawody, piekarzy, cukierników, weterynarzy, stomatologów, mechaników samochodowych, tatuażystów etc. Skoro przystaliśmy na prośbę jednego użytkownika, nie możemy nie zgodzić się na te od pozostałych. Czy wtedy nie zrobi się bałagan?

Tylko, że prywatna praktyka a posiadanie jakiegoś tak gabineciku w szpitalu to zupełnie inne rzeczy na odmiennym poziomie. Co do opcji posiadania gabinetu w domu to jest ona bardzo ryzykowna z powodu ‘nachodzenia przez pacjentów’. Każdy terapeuta szanuje swoja prywatność i nie chciałby by pacjent po nocach wpadał do ich domu z prośba o rozmowę.

W wiadomości prywatnej napisałaś, że Twoja postać jest zbyt dumna aby prowadzić gabinet w szpitalu. Jak dla mnie to jest żaden argument.
Jeśli znów chodzi o utworzenie gabinetu w domu, nie jest to niczym nadzwyczajnym. Przykładowo w pierwszym sezonie American Horror Story, Ben Harmon, który jest psychiatra, przyjmuje pacjentów w domu. Główny bohater filmu Split, odwiedza swojego psychiatrę w domu.
Jeśli jednak żadna z powyższych opcji Ci nie odpowiada, możesz zawsze wysłać swoja postać na wizyty domowe u pacjentów.

Mimo wszystko zaproponowałam opcję ze stworzeniem kamienicy, w której każdy bez miejsca pracy mógłby zrobić sobie temat z własnym biurem lub pomieszczeniem, bo na pewno znajda się tacy, co mimo wszystko lubia pisać sesje/fabułę zwiazana właśnie z zawodem. Niestety i ta opcję odrzucono, więc pojawia się pytanie, co takie osoby maja zrobić? Pisać na ulicy i przy okazji tłumaczyć się innym: Wybacz, ale jakby co to tutaj jest moje super biuro architekta/prawnika/księgowego/warsztat/prywatne studio tatuażu/studio artystyczne itp., bo nie mam swojego tematu?

Tutaj znów odniosę się do tego, że nagle powstałoby dziesięć prywatnych gabinetów z każdego z możliwych zawodów. Brentwood nie jest Londynem, czy inna metropolia, to miasteczko liczace niespełna 50k mieszkańców i nie wydaje mi się, aby mieli prywatnych psychiatrów, architektów, tatuażystów, czy prawników przy rogu każdej z ulic. Badźmy realistami. Pozostaje też kwestia pozostałych zawodów, na przykład co by się stało z osobami, które chca warsztat samochodowy, cukiernię, kebaby, prywatne sklepiki czy kwiaciarnie, każde z nich też mielibyśmy wsadzić do jednego budynku? Warto spojrzeć na wszystko, a nie tylko na własne potrzeby.

Nie zamierzam nikogo obrażać ani wszczynać kłótni, ok? ;( Po prostu nigdy nie spotkałam się z takim problemem. :roll:

My również nie zamierzamy się kłócić, od poczatku próbowaliśmy wytłumaczyć wszystko na spokojnie i ogólnie nie rozumiem przenoszenia dyskusji z prywatnej na publiczna, ale skoro tak Ci wygodniej, to niech tak będzie.
Jeśli chodzi o spotykanie się z podobnym problemem, to od czasu zamknięcia starego HW rzadko bywałam na forach, nigdy nie zostawałam na dłużej, a niejednokrotnie spotkałam się z tym, że temat nie powstał. Nie podam przykładów, bo po prostu nie pamiętam, możliwe że fora te już od dawna nie funkcjonuja. Administracja zazwyczaj zastrzega sobie prawo do odmowy przy tworzeniu tematów, kiedy uzna, że jest to zbędne.

Mam nadzieję, że chociaż po części potrafiłam wytłumaczyć to co próbowałam przekazać w wiadomości prywatnej i jeszcze raz przepraszamy za niedogodności.

COCO THIRLBY
[Usunięty]

Wysłany: 2017-07-15, 19:07   

Ja ze sprawa stylistyczno-estetyczna przybywam, niedotyczaca mojej postaci.
Otóż wnoszę o zmianę "piercingowiec" w dostępnych miejscach pracy na "piercer", toć jedyna forma poprawna to jest!

Caden Holgate

27

Caden Holgate

Wysłany: 2017-07-15, 20:08   

Poprawione! Dziękujemy za zwrócenie uwagi (;

ravana marlowe

26

lotos dumbo jego oczkiem w głowie

yoga, music, board games, weird shit & elephants

ravana marlowe

mów mi: atlas

nieobecność: 11.04 - 23.04

multikonta: fitz, heath & les

Wysłany: 2017-07-25, 00:11   
   dzielnica: East Brentwood

Proponuję zrobienie jakiegoś informatora na temat tego, co dzieje się w Brentwood. Czasami w grach użytkowników dzieja się rzeczy, które wpływaja na wielu mieszkańców, ale nie bardzo mamy jak się o tym dowiedzieć. Daję tu na przykład Chestera i to, że podpalił park. Zlecono mu to nawet od MG i w poście w jego zdarzenia losowych zawarto, że żyje tym całe miasto, ale ja się dowiedziałem dopiero przed chwila z jego posta, także no. Myślę, że przydałoby się takie coś :3

WHAT WE ARE, WHAT WE WANT, IT WILL NEVER CHANGE
WE WILL BREAK THROUGH YOUR WALLS, UNSTOPPABLE
[Profil]

Mavourneen Shiveley

19

studentka psychologii, dorabia w antykwariacie

the quiet, overambitious kid, poetry lover, an aspiring writer, goethe enthusiast & beethoven biggest fan

mavourneen shiveley

mów mi: emka

nieobecność: mało mnie

multikonta: riley, chester, latifa, isidore, yevtsye, sherridan, calanthe, nannette

Wysłany: 2017-07-25, 00:17   

a to http://brentwood.com.pl/forum135.htm się nie zalicza do takiego jakby informatora? :hmm:

ravana marlowe

26

lotos dumbo jego oczkiem w głowie

yoga, music, board games, weird shit & elephants

ravana marlowe

nieobecność: 11.04 - 23.04

multikonta: fitz, heath & les

Wysłany: 2017-07-25, 00:26   

XDDDDDDDDDDDDDDDDD
okej, moja wina, jestem ślepy, nie było tematu!

WHAT WE ARE, WHAT WE WANT, IT WILL NEVER CHANGE
WE WILL BREAK THROUGH YOUR WALLS, UNSTOPPABLE
[Profil]

Audrey Ramsay
[Usunięty]

Wysłany: 2017-07-26, 17:00   

A ja mam taka mała propozycję.
Może dorzucić do KP rubryczkę z zajętym wizerunkiem? Wiem, że można to sprawdzić w zajętych wizerunkach albo w opise tematu, jednak to oznacza konieczność skakania po forum.

Caden Holgate

27

Caden Holgate

Wysłany: 2017-07-26, 22:13   

Myślałam już o tym, ale nie wiedziałam właśnie gdzie to wcisnać. Zwrócę się z prośba do naszego forumowego speca od kodów i mam nadzieję, że coś na to zaradzimy, bo pewnie jak sama zaczęłabym próbować to bym cały kod popsuła (;

Riley Withinghall

44

looking for a halloween costume? loser.

you should follow my example. i'm so scary that i dress up as myself.

Riley Withinghall

mów mi: emka

nieobecność: mało mnie

multikonta: chester, latifa, mavourneen, isidore, yevtsye, sherridan, calanthe, nannette

Wysłany: 2017-08-14, 23:10   

Ja mam pytanie: czy administracja planuje w najbliższym czasie jakiś event? :D Za niedługo stukna dwa miesiace odkad forum zostało otwarte, a dotychczas mieliśmy tylko jeden mini-event, którego tematyka i tak nie wszystkim podpasowała :(

[Profil]

Nick Reynolds

and that kiss, that kiss was so, so true.

I guess I should know better when it comes to falling. Yes, I should know better when it comes to falling in love again.

Wysłany: 2017-08-14, 23:28   

Rozmowy o większym evencie ruszyły dopiero niedawno, więc majac to na względzie - dopięcie wszystkiego pewnie jeszcze jakiś czas potrwa. W ramach obchodów dwumiesięcznicy forum zrobimy remont, więc przywita was całkowicie nowe Brentwood. Podejrzewam, że event pojawi się niedługo później 8)

Lionel Blake

45

It hit so hard, I'm holding on to my chest. Maybe you left your mark, reminding me to forget

właściciel"essex.arms" posiada rottweilera o imieniu Gringo

Lionel Blake

multikonta: Aphrodite

Wysłany: 2017-08-15, 07:28   

A ja przypomnę, że jakby ktoś chciał zapisać się na rozgrywkę z Mistrzem Gry to jest do tego specjalny dział Klik.

fitz harrison

21

memes, art, france, control, twin stuff & woody harrelson

fitzroy harrison

multikonta: heath, ravana & lesley

Wysłany: 2017-08-17, 12:03   

Ja się odniosę do karty postaci. Myślałem już o tym od dłuższego czasu, ale nie wiedziałem czy serio mi aż tak zależy na tym, dzisiaj przy pisaniu Fitza okazało się, że jednak tak. Ta rubryka na cechy charakteru jest tragiczna. Totalnie zniechęca do napisania czegoś więcej niż pojedynczych słów, które sa tak nieistotne i trudne do zapamiętania (zawsze jak gram, to muszę regularnie patrzeć kto jaki jest, bo po tych suchych cechach ciężki mi to spamiętać), że równie dobrze mogłoby tej rubryki nie być. Jeśli jednak już ktoś napisze coś więcej, to ten suwak robi się malutki, a przestrzeń jest i tak ograniczona, więc czytanie tego staje się niewygodne. Także no. Nie wiem jak inni się zapatruja, ale ten charakter według mnie powinien mieć jakieś bardziej widoczne miejsce, gdzie jednak będzie opcja wypisać coś więcej, niż tylko pojedyncze cechy. Kod sam w sobie jest ładny i lubię jak jest tak minimalnie, ale no, nie wiem, po prostu na ten moment rubryka wydaje mi się nieczytelna i mało użyteczna.

I NEVER REALLY NOTICED THAT I HAD TO DECIDE
TO PLAY SOMEONE'S GAME OR LIVE MY OWN LIFE
[Profil]

Phoenix Callahan

28

nauczycielka

Galway Girl!

Phoenix Callahan

mów mi: Patka

multikonta: Nina, Gabriel, Winter, Tinsley, Mordechai, Philippa, Dale, Ivy, Dayami

Wysłany: 2017-08-17, 12:39   
   dzielnica: Downtown Brentwood

Totalnie podbijam! Zawsze narzekałam przy pisaniu charakteru, ale teraz narzekam jeszcze więcej, bo przez te cechy mam wrażenie, że postać w karcie jest totalnie nijaka i w sumie kończy się na tym, że i tak elementy opisu wciskam w bio czy ciekawostki :/ Byłoby fajnie, jakby miejsca na charakter było trochę więcej, żeby każdy mógł sobie napisać jak lubi. Skoro wyglad forum ma się zmienić, to może uda się to gdzieś przy okazji wcisnać? <33
[Profil]

[ ODPOWIEDZ ]