nawigacja

Poprzedni temat «» Następny temat
Benji
Autor Wiadomość
Benjamin Frost

Wysłany: 2018-11-28, 17:36   Benji

Benjamin Frost
pozytywne

Imię nazwisko - opis relacji.

negatywne

skomplikowane

[Profil]

Nina Reyes

26

trust me, i'm a biotechnologist

North Brentwood

mów mi: Patka

multikonta: Winter, Ivy, Phoenix, Philippa, Dale, Mordechai, Dayami, Tinsley

nieobecność: próbuję w życie do końca roku

Wysłany: 2018-11-28, 17:42   

Nina Reyes

my hair smells like chocolate

Hej ho! Wpadam z Phoenix (klik), bo są w podobnym wieku i oboje studiowali pedagogikę, więc może znają się jeszcze z tamtych lat i utrzymała im się jakaś pozytywna relacja? ;>

But if you kissed me now I know you'd fool me again
[Profil] [WWW]

Riley Withinghall

44

kardiochirurg

kocha swoją pracę

Southend

mów mi: emka

multikonta: chester, latifa, mav, izzy, yev, sherrie, calanthe, nancy

Wysłany: 2018-12-04, 00:31   

Riley Withinghall

have you ever been in love? horrible, isn't it?

ja podrzucam Yev, bo są w tym samym wieku i mogli się poznać na przykład przy okazji jakiejś wizyty w schronisku, bo zakładam, że skoro Benji kocha pieski to od czasu do czasu tam zagląda? <3 obiecuję, że Reyes będzie uwielbiać jego kota, wyciągać go na imprezki, żeby sobie razem potańczyli, i będzie naprawdę dobrą przyjaciółką :D
a poza tym chciałabym Ci dać Sherridana, bo oni obaj pochodzą z Brentwood i dzielą ich tylko dwa lata różnicy. można by tutaj wymyślić coś fajnego ;> miałam kiedyś mieć jakąś relację z licealnym kraszem, ale użytkownik się wykruszył, może tutaj byśmy coś pokombinowali? :D

Benjamin Frost

Wysłany: 2018-12-04, 00:51   

Nina
Sztosik! Benji mógł jej dawać notatki, był dwa lata wyżej, więc wiadomo! Jakieś małe imprezki wydziałowe, wypady na kawę i jakby tak teraz się gdzieś złapali na mieście to dużo do opowiadania i wspominania :szał:

Riley
Myślę, że tak, że skoro Ben kocha pieski to na pewno wstępował do schroniska raz na jakiś czas przynieść karmę, koce jakieś i czaił się, by być tam wtedy, kiedy była Yev ^^ Wszystko wygląda pięknie, ale niech tylko Yev spróbuje go zawieźć to inaczej będziemy rozmawiać :wkurw:
Sherridan? Licealny krasz... Ładnie się maluje, jestem zainteresowany! Dopracować to jakimiś szczegółami i będzie cacy także na prywatnej mi napisz jak to widzisz i jedziemy z tym :D
[Profil]

Riley Withinghall

44

kardiochirurg

kocha swoją pracę

Southend

mów mi: emka

multikonta: chester, latifa, mav, izzy, yev, sherrie, calanthe, nancy

Wysłany: 2018-12-04, 00:54   

Riley Withinghall

have you ever been in love? horrible, isn't it?

Cytat:
Myślę, że tak, że skoro Ben kocha pieski to na pewno wstępował do schroniska raz na jakiś czas przynieść karmę, koce jakieś i czaił się, by być tam wtedy, kiedy była Yev ^^ Wszystko wygląda pięknie, ale niech tylko Yev spróbuje go zawieźć to inaczej będziemy rozmawiać :wkurw:
Sherridan? Licealny krasz... Ładnie się maluje, jestem zainteresowany! Dopracować to jakimiś szczegółami i będzie cacy także na prywatnej mi napisz jak to widzisz i jedziemy z tym :D

Och, Yev na pewno go nie zawiedzie! Jest zbyt dobrą duszyczką i jeżeli Benji pomaga bezdomnym pieskom to ona na pewno będzie jego przyjaciółką aż do grobowej deski <3 dobrze, zaraz coś naskrobię!

[ ODPOWIEDZ ]