nawigacja

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Riley Withinghall
2018-10-28, 22:57
EVENT #2
Autor Wiadomość
Brentwood

1

I'm so glad I live in a world where there are Octobers

Brentwood

Wysłany: 2017-12-10, 15:34   EVENT #2

I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem!

Boże Narodzenie w Brentwood

W zwiazku ze zbliżajacym się światecznym eventem (więcej informacji już wkrótce), Brentwood potrzebuje swojego własnego Świętego Mikołaja! Rada miasta zdecydowała się poszukać go wśród mieszkańców, dlatego też ogłosiła casting do tej szczególnej i jedynej w swoim rodzaju roli. Zgłaszać może się każdy, mężczyzna, kobieta, staruszek, nastolatek, organizatorzy sa otwarci na wszystkich, chcac równocześnie promować równość. Konkurs rozpoczyna się wraz z dniem dzisiejszym (10/12) i jest podzielony na dwa etapy. Pierwszy trwać będzie przez tydzień (17/12), kiedy to chętni zgłaszaja się na listę uczestników i biora udział w pokazie kwalifikacyjnym. Przez trzy kolejne dni (20/12), trwać będzie głosowanie mieszkańców na ich zdaniem najlepszego kandydata. Wyniki zostana ogłoszone następnego dnia, a funkcja Świętego Mikołaja będzie pełniona przez szczęśliwca do zakończenia światecznego eventu.

ZASADY:

- Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedna ze swoich postaci!
- Zadaniem dla potencjalnego Mikołaja jest jak najbardziej świateczne odpicowanie swojego profilu. Chodzi więc o to, aby wasz avatar i podpis przedstawiał zarówno wasza postać, jak i wszelakie świateczne elementy jakie tylko przyjda wam na myśl.
- Zgłaszacie się dopiero po przemianie swojego profilu na wersję świateczna, poprzez napisanie posta w tym temacie (oczywiście z konta uczestnika). UWAGA! Prosimy o nie edytowanie niczego w profilu od chwili, w której post zgłaszajacy pojawi się w tym temacie. Lepiej przemyśleć wszystko dokładnie i zgłosić się później, niż przyjść od razu, a potem stwierdzić, że jednak coś jest nie tak. Na wszelki wypadek będziemy robić screeny, coby nie umknęło nam żadne oszustwo.

NAGRODY:

- Przynależność do grupy "Specjalne" jako Święty Mikołaj Brentwood, aż do zakończenia światecznego eventu
- Postać z największa ilościa głosów zostanie nagrodzona kwota pieniężna (2000 funtów), która pozwoli jej bogato zaczać rok 2018 c:
- Święty Mikołaj będzie miał zaszczyt brać udział we wszelakich przedsięwzięciach światecznych jako gość honorowy oraz uszczęśliwi milusińskich poprzez rozdanie prezentów i wspólne zdjęcie
- Trzy darmowe wizyty w wybranych restauracjach na terenie całego Brentwood
- Rabat o wysokości 50% w Sainsbury's na zakup światecznych ozdób

Start 22 grudnia!
(w Winter Wonderland)
[Profil]

Brentwood

1

Brentwood

Wysłany: 2017-12-17, 23:17   

I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem!

Na specjalne życzenie Użytkowników, pierwszy etap Światecznego Eventu zostaje przedłużony, tym samym możecie zgłaszać swoje świateczne profile jeszcze do czwartku (21/12)! Przypominamy, że każdy użytkownik może zgłosić profil tylko jednej ze swoich postaci, a najważniejsze w nim sa świateczne akcenty, które wcale nie musza być piękne i profesjonalne, bo najważniejsza jest wspólna zabawa w ten zimowy czas. Drugi etap, czyli głosowanie, zakończy się 24/12, zaś zwycięzca zostanie Świętym Mikołajem Brentwood. Więcej informacji znajduje się w poprzednim poście, wszelkie pytania śmiało możecie kierować do administracji. Bawcie się dobrze, dekorujac swoje profile!

[Profil]

Dale Underhill

24

kelnerka

Miej wyjebane a będzie ci dane

Dale Underhill

mów mi: Patka

multikonta: Nina, Gabriel, Winter, Tinsley, Mordechai, Philippa, Phoenix, Ivy, Dicki

Wysłany: 2017-12-17, 23:22   
   dzielnica: North Brentwood
   MG: Tak

Zgłaszam moje dziewczę krnabrne i niesforne :szał:

[Profil]

Joey Harrison

22

All by Myseeelf

Wielkieś uczyniła pustki w domu moim, mój drogi Maoamie tym zniknieniem swoim

Joey Harrison

mów mi: Patuś

multikonta: Electra Aldridge, Claire Fisher

Wysłany: 2017-12-17, 23:26   

To ja też się zgłaszam, a jak. :owca:

“apart from being suicidal I'm fine”

[Profil]

Yevtsye Reyes

29

wizażystka i pogromczyni duchów

ghostbuster, fashion enthusiast, disco lover, potterhead & in an open relationship with the son of zeus

Yevtsye Rebeca Reyes

mów mi: emka

nieobecność: mało mnie

multikonta: riley, chester, latifa, mav, isidore, sherridan, calanthe, nancy

Wysłany: 2017-12-18, 01:29   
   dzielnica: North Brentwood
   MG: Tak

zgłaszam moje ukochane dziecko :serce:

Echo Aldridge

37

naprawia samochody i szybko jeździ

single father, illegal cars racing, handyman, cooking, dicing,

Echo Aldridge

mów mi: scu

multikonta: moore, jackie, booker, zack, chip, remington

Wysłany: 2017-12-18, 11:59   

To ja zgłaszam Echo :twerk:
About a home I’ll never see

[Profil]

Allara de Merle

18

domorosły detektyw

Divide et impera

Alls

mów mi: nope

Wysłany: 2017-12-22, 00:02   

Ja i mój krzywy allarowy GIF się zgłaszamy!
[Profil]

Brentwood

1

Brentwood

Wysłany: 2017-12-23, 20:15   

Mieszkańcy wybrali! Świętym Mikołajem Brentwood oficjalnie zostaje

Yevtsye Reyes!

Yevtsye otrzymuje od miasta 2000 funtów, trzy darmowe wizyty w wybranych restauracjach na terenie miasta oraz rabat o wysokości 50% w Sainsbury's na zakup światecznych ozdób. Ponadto, teraz to stały bywalec w Chatce Świętego Mikołaja, gdzie będzie rozdawała słodycze i uśmiechała się do wspólnych zdjęć.

Winter Wonderland
zostaje otwarty, poczujcie Magię Świat razem z nami!
[Profil]

[ ZAMKNIĘTY ]