Poprzedni temat «» Następny temat
Poznajmy się!
Autor Wiadomość
Joey Harrison

22

South - West Brentwood

mów mi: Patuś, the greatest youtuber of them all

multikonta: Amanda, Ally

Wysłany: 2017-09-03, 20:25   Poznajmy się!

Joey Harrison

I'm still big, it's the pictures that got small!

Razem z Rose planujemy się alkoholizować i razem uznaliśmy, że bardzo trudno nam ogarnać kto jest z bliższych nam okolic by namawiać na kaweczkę. :jupi: :hehe: Dlatego uznaliśmy, że najlepszym ever pomysłem jest poznanie siebie bliżej! :twerk:

No to może ja zacznę... :hehe:

Imię/Pseudonim : Damian, Patuś
Skad: Chorzów
Słabości: Wino, piwo, gumy maoam. Okazjonalnie "Zapiekanki" ;) ;) ;)

Prowadzę kanał yt, teoretycznie piszę druga ksiażkę. Mam jeszcze kilka innych hipsterskich projektów w toku ale nie chcę zapeszyć.

Kto następny?! :D
[Profil]

Nina Reyes

27

trust me, i'm a biotechnologist

North Brentwood

mów mi: Patka

multikonta: Winter, Ivy, Philippa, Dale, Dayami, Tinsley

nieobecność: odkopię się kiedyś z tych postów, zobaczycie

Wysłany: 2017-09-03, 20:33   

Nina Reyes

my hair smells like chocolate

kanał yt -> hipsterski projekt xDDDDDDD

Nie jestem ze Śluńska, to tylko powiem, że słucham Tokio Hotel i piję za mało alkoholu :c

I read between the lines and touched your leg again
[Profil] [WWW]

Nathan Shepherd

Wysłany: 2017-09-03, 20:38   

Ja tez chce! A Lublin/Ukraina opcjonalnie blisko Was! :lol:

Imię/Pseudo: Paula, ale możecie wołać mnie postaciami (Nejt, Su, Xavi lub Heri) oraz ew Czeko!
Skad: Lublin/Ukraina (Przemysl :lol: ), ale bywam w całej Polsce i nie tylko i mobilna jestem!
Słabość: alko :lol: , dobre koncerty, zawody agility i wystawy psów. Jak się napije to i papierosy!

Mam stado piesków, swoj kurs handlingowy kynologiczny, biegam z pieseczkiem agility :owca:
z drugim jeżdżę na wystawy, studiuje wete i ogólnie jestem nudna jak flaki z olejem :lol: jakby ktoś chciał dać mi do przebadania zwierzaczka to można mnie spotkać w przychodni specjalwet w Lublinie.
Kocham seriale, dobry film, jestem bi, jestem fajna i jak wstanę prawa noga to biegam po tęczy z jednorożcem u boku :v uzależniłam się od emotek i często gadam od rzeczy.

Peace & love Misie x

Nate "Kompromitacja" Shepherd

[Profil] [WWW]

Ivo Todevski
[Usunięty]

Wysłany: 2017-09-03, 20:43   

Ja! Ja następny!

A więc... Khem khem... Czeeeeść wszystkim, z tej strony wasz zły i niedobry wykradacz maomamów, skittlesów i smakowego piwa ;) Na forum znany jako Ivo, na innych portalach, erpegach i stronach okołoerpegowych znany jako Shairr (albo Sułtan Shairr, ale to dla wybranych), natomiast prywatnie jestem Piotrek. Lat dwadzieścia pięć, zodiakalny lew, posiadacz długich za ramiona ciemnoblond włosów, niebieskich oczu i drażniacego głosu. Wysokie ze mnie bydle, bo mierzę sobie całe 186 centymetrów. Tam na górze pogoda spoko - uprzedzam pytania ;3
Obecnie pracuję w KFC jako opiekun gościa (kasjer) i studiuję animację kultury na Uniwersytecie Marii Curie - SKłodowskiej w Lublinie. To mój ostatni rok zabawy w uczelnię, czeka mnie napisanie pracy magisterskiej. Pasjonuje mnie kultura muzyczna krajów bałkańskich, kaukaskich oraz daleko wschodnich, takich jak Mongolia czy Malezja. ogólnie przewalone słuchać ze mna muzyki, bo moja playlista składa się z samych dziwacznych kawałków, które niekiedy mocno męcza uszy. Udaję, że śpiewam i jakiś czas temu nawet stwierdziłem, że zamieszczę swoja "pseudotwórczość" na necie. O ironio - wybrałem polski kawałek :v. Poza tym piszę. Kiedyś była to poezja, teraz poszedłem w opowiadania, ale żadnego z nich nigdy nie ukończyłem. Od czasu do czasu kiedy najdzie mnie ochota, zaczynam jakaś historię, która nie ma ani poczatku ani końca - tak jakby wyrwano z ksiażki rozdział. Z każda z postaci bardzo się utożsamiam i niejako przelewam na nia część własnej historii. Z Ivo nie jest inaczej.

I cóż... Pfff... Z grubsza chyba wsio, ale jak mi coś jeszcze do łba wpadnie, to napiszę ;]

Nathan Shepherd

Wysłany: 2017-09-03, 20:46   

Ivo Todevski napisał/a:
studiuję animację kultury na Uniwersytecie Marii Curie - SKłodowskiej w Lublinie. To mój ostatni rok zabawy w uczelnię, czeka mnie napisanie pracy magisterskiej.

Został nam rok na piwo! :szał:

[Profil] [WWW]

Joey Harrison

22

South - West Brentwood

mów mi: Patuś, the greatest youtuber of them all

multikonta: Amanda, Ally

Wysłany: 2017-09-03, 20:49   

Joey Harrison

I'm still big, it's the pictures that got small!

Nina Reyes napisał/a:
kanał yt -> hipsterski projekt xDDDDDDD

Nie jestem ze Śluńska, to tylko powiem, że słucham Tokio Hotel i piję za mało alkoholu :c

Oj no nie o kanał mi w tym momencie chodziło xDDD W kwestii alko zawsze można sie poprawić! :D
[Profil]

Latifa Rashid

26

reporterka

miłość tylko komplikuje

North Brentwood

mów mi: emka

multikonta: riley, chester, mav, izzy, yev, sherrie, calanthe, nancy

nieobecność: bardzo zamulam

Wysłany: 2017-09-03, 21:42   

Latifa Rashid

life is either a daring adventure or nothing at all

Ja też chcę, ja też! :radość:
Jestem Emka, można walić różnymi skrótami typu Emcia, Emeczka, co tam wam wyobraźnia tylko podpowie, nie obrażę się za nic. Mieszkam niedaleko Rzeszowa, ale od października będę studiować w Lublinie na UMCSie (widzę, że całkiem nas dużo z tych okolic ;> ). Na ogół zajmuję się degustacja alkoholi, szipowaniem ładnych pairingów i nołlajfieniem na forum, ta-daaa!

Susan Chavis

Wysłany: 2017-09-03, 21:46   

Latifa Rashid napisał/a:
Mieszkam niedaleko Rzeszowa, ale od października będę studiować w Lublinie na UMCSie (widzę, że całkiem nas dużo z tych okolic ;> )

Welcome home! :lol: Rzeszów, Przemyśl, jeden grzyb prawie XD No i Lublin :D

She's driving me crazy,

but I'm kinda into it
[Profil] [WWW]

Rose Abbott

Wysłany: 2017-09-03, 23:59   

Imię: Laura, no ale ziomki mówia na mnie Lau, więc też możecie, yolo. Albo imionami postaci, lubię je.
Pochodzenie: Katowice (na stolice).
No, więc w sumie studiuję na Uniwersytecie Ślaskim i jestem na pisaniu. No tak, na sztuce pisania. Tak, taki kierunek ISTNIEJE. Generalnie uczymy się tam jak być pisarzami i, w sumie, idzie mi całkiem nieźle, choć bardzo chciałbym, żeby szło mi lepiej i lepiej i lepiej. Lubię błękit, ogólnie widać to po mnie dość, no bo mam niebieskie włosy, idę troszkę w modyfikacje ciała takie jak tatuaże i piercing, jestem zodiakalnym i życiowym rakiem. Dużo piję (mówia, że kierunek zobowiazuje), ale bardzo staram się nie, jestem najmniejszym człowiekiem na świecie, chciałabym ważyć z 10kg mniej i ciagle na siebie narzekam i nie wiem co jeszcze. I piszę. Dużo piszę. Rany, no ja serio nie mam nic w życiu innego :'c.
[Profil]

Lionel Blake

Wysłany: 2017-09-04, 00:19   

Dzieńdobrywieczór,

Nazywam się Daria
Mówcie mi Dari / Artari
Mam 26 lat / Lew

Obecnie mieszkam w Niemczech i wychowuję dwie córki Lili i Vian. Na forach piszę od 2006 roku i pisanie sprawia mi naprawdę ogromna przyjemność. Oprócz tego uwielbiam słuchać muzyki. Trudno mi określi się co do gatunku muzycznego, bo wiele zależy od tego jaki mam nastrój, czy dany kawałek złapie mnie za serce i od tego jakiej jest jakości. Słucham muzyki od ciężkiej, mocnych brzmień, po klasykę, melodyjne, spokojne nuty. Niegdyś uwielbiałam rysować i malować, jednak od kilku lat się tym nie zajmuję.

Jeżeli imprezy byłyby żywiołem, to na pewno moim (Mimo, że z pewnych względów musiałam sobie je na jakiś czas odpuścić)

Lubię wypić i tak jak Nathan, do alkoholu chętnie palę.

Macie fote. Słaba, bo robiłam ja kamerka w laptopie :lol:
Ukryj: 

Tommy C. Dalle

23

Will travel for work

Life on the road with my van and storms

Downtown Brentwood

Wysłany: 2017-09-04, 00:40   

Tommy C. Dalle

I still wish you the best with a "fuck you".

Dobra, przedstawiać mi się jeszcze nie chce (lenistwo), ale powiem tak - LUBLIN! W PAŹDZIERNIKU IDZIEMY NA FORUMOWE PIWO!

A tak na poważnie - Wilku, Tommy, Misiek, Franek -> zwracajcie się, jak chcecie, jest mi to obojętne. Barmanuję, kelneruję, przesiaduję w szpitalu i w pogotowiu, Uniwerek Magiczny (Medyczny) w Lublinie się kłania. Jeżeli komuś trzeba podłaczyć kroplówkę na kaca, nastawić bark, usztywnić złamanie, zmumifikować jakaś część ciała lub przyspieszyć kolejkę na SOR, uderzać śmiało. ;>
[Profil]

Chester Aldridge

25

bileter w cineworld, alfons w kurniku miłości

leci na wszystkich

South - West Brentwood

mów mi: emka

multikonta: riley, izzy, yev, sherrie, calanthe, nancy

nieobecność: bardzo zamulam

Wysłany: 2017-09-04, 00:43   

Adonis Chester Aldridge

i've had one too many cigarettes burning up my lungs

no ja nie mogę, jak nas dużo :jupi: a ja już byłam bliska płaczu, że nie będę miała znajomych :caden:

Cytat:
jestem zodiakalnym i życiowym rakiem

to ja też, piona! :love:

Christopher Larsen

Wysłany: 2017-09-04, 05:00   

Nie wiem co ja tutaj robię o tej porze :wtf:

No ale tak... Moje zycie jest nudne, cała jestem nudna, mieszkam między Przemyślem a Rzeszowem na zadupiu, chyba jestem typowym introwertykiem :v studiuje zaocznie behawiorystyke w Lublinie. Moje życie to głównie psy, wystawy, jeżdżę sobie też na wolontariat do schroniska.
Alkohol, oczywiście. Mówcie mi jak chcecie Kinga, Kinia, Kiki.
[Profil]

Taylor Scroggs

Wysłany: 2017-09-04, 07:15   

Mówia mi Kot, Amazon, Rushowa (z poprzedniego HW) i pewnie teraz Taylor.
Za dwa miesiace będę tak samo stara jak Dari. :aaaa:
Nie mieszkam w Lublinie (czuję, że trzeba to podkreślić), ale mam niedaleko, więc zdarza mi się odwiedzać tam Wilka (czyt. Tommy), która o dziwo mimo gróźb, że będę spać na wycieraczce, użycza mi wygodne łóżeczko. Wtedy jemy super fit śniadania tylko po to by wieczorami się alkoholizować, wpierdzielać pizze oraz naleśniki z nutella i bananami. Zdarza nam się być twórczymi bestiami czego wynikiem jest przedstawienie ze skarpetkowymi pacynkami i film dokumentalny o kokosach.

Na co dzień pracuje w salonie samochodowym, zmagam się z ludźmi, którzy myśla, że wiedza wszystko lepiej od innych (ostatecznie i tak wychodzi na moje), za drobna opłata zrobię masaż (ale z reguły jestem leniem i mi się nie chce, co najwyżej kijem od szczotki), nie lubię robić niczego bez odpowiedniej wiedzy dlatego zdarza mi się dużo czytać na różne tematy albo nawet zapisywać do dodatkowej szkoły by zdobyć odpowiednia legitymację (nie powiem jaka, bo to było dawno i nieprawda). Ogólnie jestem przekonana, że w życiu trzeba próbować wielu rzeczy, ale lenistwo trochę przeszkadza. Wypady do baru + bilard + karaoke = udany wieczór. Podobno w Polsce chodza dwa moje klony, w restauracjach do zestawu dziecięcego zamawiam shoty wódki, uwielbiam sytuacyjny i czarny humor, jestem skorpionem (i da się mnie lubić, prawda Wilku?), uwielbiam seriale, chodzę do teatru oraz opery (bo odchamienie się to podstawa), lubię gotować i pisze na forach dla relaksu. :wizard:
[Profil]

Nathan Shepherd

Wysłany: 2017-09-04, 07:49   

Jestem za lubelskim piwem! Myśle, ze włos weekend ze zjazdem Kiki będzie super! :owca: i zapraszamy wszystkich :serce: .
Amazon skorpionki przybijaja piatkę! Mam typowo skorpionowy charakter, jestem złośliwa i chamska, ale jak kocham to całym serduszkiem :D .

[Profil] [WWW]

[ ODPOWIEDZ ]