Poprzedni temat «» Następny temat
Pozostałe
Autor Wiadomość
Brentwood


Wysłany: 2017-06-22, 21:45   Pozostałe
  

  
Brentwood

  
your favourite place on earth


poszukiwania
zasady
1. Zamiast wklejać nowe posty, należy edytować poprzednie. Jedynym ustępstwem od reguły jest skontaktowanie się z administratorem w celu usunięcia poprzedniego posta, by zaktualizować poszukiwania na nowo.
2. W poszukiwaniach mogą znaleźć się maksymalnie trzy gify lub obrazki.
3. Ważne, aby post z poszukiwaniami był wyraźny i zawierał informację o aktualności ogłoszenia.
4. Posty nieaktualizowane przez 14 dni zostaną usunięte, a ich zawartość przekazana użytkownikowi w postaci prywatnej wiadomości.
[Profil]
 
 
Isidore Litchfield
38

sprzedawca w audio t

żona mu umarła, ale stara się ogarnąć

North Brentwood

mów mi: emka

multikonta: riley, chester, yev, sherrie, calanthe, nancy

nieobecność: bardzo zamulamWysłany: 2018-01-07, 23:00   
  

  
Isidore Litchfield

  
we've been dancing with mister brownstone


so let's bang, bang, bang


Dwudziestoletni Isidore był do takiego stopnia uzależniony od narkotyków, że aby na nie zarobić, oferował usługi seksualne całkowicie obcym ludziom. Poszukuję dla niego osób, które w tamtym czasie z nich korzystały. Ogólnie rzecz biorac - nic poważnego, może wyjść z tego jedna w porywach do dwóch rozgrywek, w których odegralibyśmy przypadkowe (albo i nie?) spotkanie po latach w jakichś ciekawych okolicznościach. Może być niezręcznie, nieprzyjemnie, dziwnie, zabawnie - to już w zależności od indywidualnie ustalonej relacji.
Myślę, że Isidore prostytuował się od 20 do mniej więcej 27/28 roku życia (no i zakładałam, że w tamtym czasie przebywał w Londynie), także jeśli znajdzie się postać, która w tamtym czasie była pełnoletnia i skłonna do przypadkowego seksu za pieniadze, polecam Izzy'ego! Aktualnie jest nieco zagubiony w nowej rzeczywistości, także natknięcie się na kogoś z przeszłości może mieć różny skutek. Na pewno jakaś ciekawa gra by się z tego wywiazała, o! Aby ustalić konkretne relacje, zainteresowanych zapraszam na pw <3

aktualne (26.03)
_________________
<div style="width:250px;color:#7c7c7c;font-family:times;font-size:12px;text-transform:uppercase;letter-spacing:4px;text-align:center;">ISIDORE LITCHFIELD<img src="https://66.media.tumblr.com/c42343a2081c09693bbf6bb6eaea599f/tumblr_inline_ndlq9gcg5w1qlt39u.gif" style="opacity:0.8;padding:10px;margin-top:4px;background:#fff;border:1px solid #d9b8a8;width:100px;"><img src="https://66.media.tumblr.com/b475d4bfea700f3be77ae50a6ecb0914/tumblr_inline_ndlq9fxFVy1qlt39u.gif" style="opacity:0.8;padding:10px;margin-left:4px;margin-top:4px;background:#fff;border:1px solid #d9b8a8;width:100px;"><div style="margin-top:5px;text-align:justify;width:249px;color:#666;font-family:arial;font-size:10px;font-style:none;line-height:90%;text-transform:lowercase;letter-spacing:1px;">No remorse and no regrets for what I've done and what I've said. isn't life lived right at the edge? and when it's not, that's when you're dead. © by anaëlle.
[Profil]
 
 
Phoenix Callahan
29

nauczycielka

Downtown Brentwood

mów mi: Patka

multikonta: Nina, Winter, Tinsley, Mordechai, Philippa, Dale, Ivy, Dayami

Wysłany: 2018-04-16, 11:36   
  

  
Phoenix Callahan

  
Galway Girl!


I really like you, but...


Callahan jest aktywna wolontariuszka, udziela się w wielu organizacjach, a Twoim zadaniem będzie bycie podopiecznym którejś z nich. Feniks może wpadać do Ciebie, by sprzatać, albo by przynieść Ci obiad, albo po prostu spędzić z Toba czas czy wyjść na spacer. A może opiekuje się w jakiejś placówce Twoim dzieckiem? Wyprowadza Twojego psa, gdy wyjeżdżasz na weekend? Najważniejsze, że jest taka uczynna, ma dobre serce, a do tego wszystkiego jest bardzo ładna, więc... chyba wpadła Ci w oko.

» nieistotne sa dla mnie wiek, płeć, zawód czy wizerunek;
» Twoja postać może już istnieć na forum, jeśli tylko pasuje do sytuacji, ale nie musi;
» endgejmu na pewno z tego nie będzie, chętniej poszłabym w stalkowanie i poczucie zagrożenia powodowane przez Twoja postać, ale równie dobrze Feniks może Cię po prostu zamknać we friendzonie, z którego wynikna mniej lub bardziej zabawne sprawy;
» aktualne/25.03
[Profil]
 
 
Calanthe Somerset
56

dyrektorka london palladium

straciła swoją miłość lata temu

Southend

mów mi: emka

multikonta: riley, chester, izzy, yev, sherrie, nancy

nieobecność: bardzo zamulam

Wysłany: 2018-07-16, 00:41   
  

  
Calanthe Somerset

  
show class and have pride


the perfect fiancée


Ukryj: 
- Trzydzieści jeden lat to najwyższy czas, aby się ożenić - powiedziała zdeterminowana Calanthe, rozmasowujac swoje skronie, gdy Leathan sięgnał po schowana w barku butelkę brandy, najwyraźniej planujac uraczyć się szklaneczka alkoholu na śniadanie. - Ludzie zaczynaja się niecierpliwić, synu. Im szybciej kogoś znajdziesz, tym lepiej.
Gdyby nie wpajane od dziecka maniery, młody Somerset zapewne przewróciłby oczami.
- Nie znam nikogo, z kim chciałbym wziać ślub, matko - odrzekł cierpliwie, patrzac, jak bursztynowy trunek spływa na dno szklanki. Calanthe westchnęła cicho.
- A więc poznasz - kontynuowała nieustępliwie. - Ponieważ nie rozchodzi się tutaj o miłość, lecz o tradycję - to powiedziawszy, wstała z eleganckiego fotela i rzuciła synowi ostatnie, nieugięte spojrzenie. - Jeżeli nie masz zamiaru się tym zajać, sama zadbam o to, aby znaleźć dla ciebie odpowiednia kandydatkę - rzekła, po czym wyszła z obszernego salonu, kierujac się w stronę ogrodu.
Obietnicy dotrzymała.

Calanthe, zirytowana ociaganiem się Leathana z małżeństwem, organizuje coś w rodzaju kastingu na narzeczona dla swojego syna. Poszukiwane sa więc trzy przedstawicielki płci pięknej, które chciałyby wziać w nim udział (sa spłukane? znudzone? potrzebuja pieniędzy? przyjaciel wyciał im numer i postanowił zgłosić je dla żartów?). Dziewczyny nie musza się znać. Kasting odbędzie się w formie grupowej rozgrywki, podczas której kandydatki dostana po dwa zadania do wypełnienia. Która okaże się lepsza, prawdopodobnie będzie miała szansę zdobyć tytuł królewski.

Wymagania:
• tylko kobiety (no przepraszamy panów, nie chcemy, aby Claire Fisher upajała się jakimś skandalem)
• pożadany wiek to 20-30 lat (+ może być, - raczej nie)
• wymagane prawo jazdy kategorii C i dobra znajomość języka obcego (śmieszek)
• można potraktować to na serio i doprowadzić małżeństwo do końca, ale nie trzeba, chodzi głównie o zabawę

AKTUALNY STAN (26.03): 2/3
_________________
calanthe amaryllis somerset
in the past, people were born royal. ▬ nowadays, royalty comes from what you do.
[Profil]
 
 
Claire Fisher72

Southend

Wysłany: 2019-02-06, 18:08   
  

  
Madam Claire Fisher

  
YOU THERE? Why are you so late?!


"Och Pani Calanthe, to straszne!" - jęknął Max, kiedy udało mu się dodzwonić do Calanthe.
"C-co się stało, Max? Zobaczyłeś tę starą wywłokę nago??"
"Madam ma raka!"
Ona sama jest rakiem – pomyślała Calanthe.

Niezależnie od tego co Calanthe myśli o swojej przyjaciółce, to owszem – Claire czekają pewne problemy zdrowotne. Storyline będzie stosunkowo rozbudowany – bowiem zaczniemy od tego, że Fisher zacznie inaczej odnosić się do ludzi wokół. Czy będzie serdeczna? Czy będzie się uśmiechała? Wszystko na to wskazuje!

Chociaż Fisher uzna, że po prostu odnalazła radość w swoim życiu, to tak naprawdę jej zmiany nastroju będą spowodowane guzem. Podobnie jak to, że zacznie przeżywać halucynacje – zarówno mniej jak i bardziej inwazyjne. Może odwiedzi ją dawna miłość? Tak czy siak w pewnym momencie Claire zemdleje i zostanie przewieziona przez Maxa do szpitala. No i właśnie... tu dochodzimy do istoty szukajek.

Poszukiwany jest neurochirurg, który podejmie się zadania wyleczenia Madam z tej okropnej choroby. Jak długo Max może znieść to, że Madam jest tak nieprzyzwoicie radosna? Za każdym razem gdy ona śpiewa "To był maj...." serce Maxa po prostu przestaje pracować! Madam nie jest sobą! TRZEBA JĄ RATOWAĆ!

A szukajki są aktualne na dzień 25.03.2019
[Profil]
 
 
Amanda Oakley

22

studiuje i ogląda kardashianki

płacze, gdy chester wychodzi z dale

Downtown Brentwood

mów mi: leń Patuś

multikonta: Joey, Claire, Electra, Alejandro

Wysłany: 2019-02-07, 15:42   
  

  
Amanda Oakley

  
he fucked me with a toothbrush!


Niektórzy mówią **kaszl** Sandra **kaszl**, że Amanda powinna w końcu trzasnąć Amanda-con, ale kiedy zaproponowałem jej ten pomysł ona stwierdziła, że totalnie tego nie czuje. Uznałem, że może faktycznie nie ma sensu się z nią licytowac, dlatego zaproponowałem coś innego.

Ja: Mandy, a może tak szukajki na kamerzystę?
Mandy: Co? Jakiego karierzystę?
Ja: Kamerzystęęęę, takiego z którym nagrałabyś "Keep up with the Amanda".

Amanda otworzyła szerzej oczy, najwyraźniej zachwycona całym tym pomysłem, a w jej spojrzeniu dostrzegłem błysk. Tak, zdecydowanie poszukiwania chłopaka, który byłby kamerzystą jej reality show było czymś, co Amandzie zdecydowanie pasowało. No bo dlaczego nie?

Oczywiście kamerzysta musi być przystojny, bo Oakley nie buja się z brzydkimi. No i totalnie inspirujący, po szkole filmowej czy coś – a najlepiej imigrant z LA. Nie no, żartuję – to czy postac będzie nowa, czy też już istnieje na forum tak naprawdę nie ma wielkiego znaczenia.

Podobnie jak to ma miejsce w przypadku sekty, ten wątek również jest wymyślony jako czyste comic relief i gry byłyby mega luźne – niczym.... Amanda.

A szukajki są aktualne na dzień 25.03.2019
[Profil]
 
 
Philippa Woodill

37

meteorolog

Southend

mów mi: Patka

multikonta: Nina, Winter, Tinsley, Mordechai, Phoenix, Dale, Ivy, Dayami

Wysłany: 2019-03-06, 17:40   
  

  
Philippa Woodill

  
the sky is no limit if you're right here


To infinity... and beyond!


Pojedźmy na wycieczkę. Najlepiej objazdową, z odwiedzeniem różnych dziwnych miejsc, w tym także domu starej ciotki, która zechce przepisać nam w spadku kota, i z przeżyciem dziwnych przygód. Możemy objechać tylko Anglię, możemy obskoczyć całe wybrzeże Wielkiej Brytanii, a możemy z tego zrobić nawet podróż dookoła świata.
Philippa naprawiła w końcu swój kamper, który jakiś czas temu rozkraczył jej się na podjeździe niejakiej madame, a ponieważ zbliża się wiosna, najwyższy czas wyściubić nos na zewnątrz. Tak ja, jak i Fifka, jesteśmy otwarte na pomysły - gdzie pojedziemy, co będziemy tam robić, ile wycieczka będzie trwać, to wszystko dopiero się okaże. Nie mamy wymagań odnośnie płci, wykonywanego zawodu czy zainteresowań, proszę tylko o pełnoletność postaci i nie pozostawianie mnie samej w środku rozgrywki. Philippa i jej towarzysz nie muszą się nawet znać, równie dobrze blondynka mogła napisać ogłoszenie w internecie albo zabrać autostopowicza. Dogadamy się, tylko przyjdź do mnie z chęciami <3
» najszybciej złapie się mnie tutaj (klik)
» aktualne 25.03
_________________
Do you mind if I take you home tonight?
[Profil]
 
 
Jo Moore
32

gania za bandytami

sama strzeliła sobie w kolano

North Brentwood

mów mi: kamilka

multikonta: jackie, booker, echo, teena

nieobecność: częściej bywam niż jestem, ale odpisuję!

Wysłany: 2019-03-06, 20:25   
  

  
Jo Moore

  
frozen hearts growing colder with time

Moore jest zastępcą komendanta policji, ale mimo to nie potrafi usiedzieć za biureczkiem i wciąż bierze udział w policyjnych akcjach. Dlatego przydałby jej się jakiś fajny partner. Albo partnerka! Byłoby super rozgrywać pościgi, rozwiązywanie spraw i sytuacje poza tymi służbowymi.

W dużym skrócie:

- Moore to ekstrawertyczka, która bardzo nie lubi swojego imienia, więc każe wszystkim mówić do siebie po nazwisku i sama w taki sposób zwraca się do innych ludzi, nawet tych bliskich
- rozwódka po przejściach, miłosnych perypetiach i szurniętą matką alkoholiczką
- dobry glina, który lubi chodzić na kompromisy i imprezy
- prędzej osłoni własnym ciałem, niż pozwoli komuś zginąć

Oczekiwania:

- wiek 25+
- partner/ka może mieć niższą rangę, albo wyższą - komendant, którego nosi i też nie lubi papierkowej roboty również mile widziany!
- wygląd całkowicie obojętny, mogę pomóc szukać <3

aktualne 27.04
_________________
oh, sinners come down

come gather round • have a little fun before they put us in the ground • dancing on cold feet, marching on cobbled streets, oh sinners come now yeah, yeah.
[Profil] [WWW]
 
 
Jayden Reyes
27

poszkodowany właściciel warsztatu

*judges you in spanish*

North Brentwood

multikonta: Max, Rhea, Ellis, Erwin, Dani, Kenai, Terry

Wysłany: 2019-03-14, 11:43   
  

  
Jayden Michael Reyes

  
I ain't mad, knowing that I ain't do no badWSPÓŁWŁAŚCICIEL WARSZTATU

Jay przeprowadził się do Brentwood siedem lat temu, dwa dni po osiągnięciu pełnoletności. Za namowa ojca spakował swoje graty, aby założyć razem z przyjacielem ojca biznes. Castillo, o którym mowa, jest facetem w wieku 30+ (co najmniej, ale można zrobić jeszcze starszego, przykładowo 40+), również pochodzi z Barcelony. Po drodze mogło się zdarzyć również tak, że owy przyjaciel ojca ciężko zachorował, w związku z czym jego obowiązki przejął syn/córka Castillo seniora (tutaj już można kombinować od 20+). Tak więc celuję w któraś z tych dwóch relacji:
    • starszy Castillo prowadzi razem z Reyesem warsztat tak jak zwykle
    • młodszy Castillo, syn/córka współzałożyciela warsztatu dopiero uczy się, o co chodzi w tym biznesie, Jayden jest przewodnikiem po tym wszystkim i albo za sobą przepadają, albo wręcz przeciwnie.
    • w cenie przewiduję niemalże rodzinne relacje z Reyesami, fabuły pełne hiszpańskiego klimatu, z wykorzystaniem ekipy latino :cool:


Aktualne 18/04
_________________[Profil]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 8