Poprzedni temat «» Następny temat
Pozostałe
Autor Wiadomość
Brentwood

Wysłany: 2017-06-22, 21:45   Pozostałe

Brentwood

your favourite place on earth

poszukiwania
zasady
1. Zamiast wklejać nowe posty, należy edytować poprzednie. Jedynym ustępstwem od reguły jest skontaktowanie się z administratorem w celu usunięcia poprzedniego posta, by zaktualizować poszukiwania na nowo.
2. W poszukiwaniach mogą znaleźć się maksymalnie trzy gify lub obrazki.
3. Ważne, aby post z poszukiwaniami był wyraźny i zawierał informację o aktualności ogłoszenia.
4. Posty nieaktualizowane przez 14 dni zostaną usunięte, a ich zawartość przekazana użytkownikowi w postaci prywatnej wiadomości.
[Profil]

Isidore Litchfield

38

sprzedawca w audio t

żona mu umarła, ale stara się ogarnąć

North Brentwood

mów mi: emka

multikonta: riley, chester, yev, sherrie, calanthe, nancy

nieobecność: bardzo zamulam

Wysłany: 2018-01-07, 23:00   

Isidore Litchfield

we've been dancing with mister brownstone

so let's bang, bang, bang

Dwudziestoletni Isidore był do takiego stopnia uzależniony od narkotyków, że aby na nie zarobić, oferował usługi seksualne całkowicie obcym ludziom. Poszukuję dla niego osób, które w tamtym czasie z nich korzystały. Ogólnie rzecz biorac - nic poważnego, może wyjść z tego jedna w porywach do dwóch rozgrywek, w których odegralibyśmy przypadkowe (albo i nie?) spotkanie po latach w jakichś ciekawych okolicznościach. Może być niezręcznie, nieprzyjemnie, dziwnie, zabawnie - to już w zależności od indywidualnie ustalonej relacji.
Myślę, że Isidore prostytuował się od 20 do mniej więcej 27/28 roku życia (no i zakładałam, że w tamtym czasie przebywał w Londynie), także jeśli znajdzie się postać, która w tamtym czasie była pełnoletnia i skłonna do przypadkowego seksu za pieniadze, polecam Izzy'ego! Aktualnie jest nieco zagubiony w nowej rzeczywistości, także natknięcie się na kogoś z przeszłości może mieć różny skutek. Na pewno jakaś ciekawa gra by się z tego wywiazała, o! Aby ustalić konkretne relacje, zainteresowanych zapraszam na pw <3

aktualne (20.07)

Philippa Woodill

37

meteorolog

Southend

mów mi: Patka

multikonta: Nina, Winter, Tinsley, Mordechai, Dale, Ivy, Dayami

Wysłany: 2019-03-06, 17:40   

Philippa Woodill

the sky is no limit if you're right here

To infinity... and beyond!

Pojedźmy na wycieczkę. Najlepiej objazdową, z odwiedzeniem różnych dziwnych miejsc, w tym także domu starej ciotki, która zechce przepisać nam w spadku kota, i z przeżyciem dziwnych przygód. Możemy objechać tylko Anglię, możemy obskoczyć całe wybrzeże Wielkiej Brytanii, a możemy z tego zrobić nawet podróż dookoła świata.
Philippa naprawiła w końcu swój kamper, który jakiś czas temu rozkraczył jej się na podjeździe niejakiej madame, a ponieważ zbliża się wiosna, najwyższy czas wyściubić nos na zewnątrz. Tak ja, jak i Fifka, jesteśmy otwarte na pomysły - gdzie pojedziemy, co będziemy tam robić, ile wycieczka będzie trwać, to wszystko dopiero się okaże. Nie mamy wymagań odnośnie płci, wykonywanego zawodu czy zainteresowań, proszę tylko o pełnoletność postaci i nie pozostawianie mnie samej w środku rozgrywki. Philippa i jej towarzysz nie muszą się nawet znać, równie dobrze blondynka mogła napisać ogłoszenie w internecie albo zabrać autostopowicza. Dogadamy się, tylko przyjdź do mnie z chęciami <3

» najszybciej złapie się mnie tutaj (klik)
» aktualne 25.03

[ ODPOWIEDZ ]