nawigacja

Poprzedni temat «» Następny temat
Pozostałe
Autor Wiadomość
Brentwood

1

I'm so glad I live in a world where there are Octobers

Brentwood

Wysłany: 2017-06-22, 20:45   Pozostałe

poszukiwania
zasady
1. Zamiast wklejać nowe posty, należy edytować poprzednie. Jedynym ustępstwem od reguły jest skontaktowanie się z administratorem w celu usunięcia poprzedniego posta, by zaktualizować poszukiwania na nowo.
2. W poszukiwaniach mogą znaleźć się maksymalnie trzy gify lub obrazki.
3. Ważne, aby post z poszukiwaniami był wyraźny i zawierał informację o aktualności ogłoszenia.
4. Posty nieaktualizowane przez 14 dni zostaną usunięte, a ich zawartość przekazana użytkownikowi w postaci prywatnej wiadomości.
[Profil]

Isidore Litchfield

38

pracuje w audio t

recently widowed ex radio presenter, the most horrible father on earth & an owner of the dope-ass wheelchair

Isidore Litchfield

mów mi: emka

nieobecność: mało mnie

multikonta: riley, chester, latifa, mav, yevtsye, sherrie, calanthe, nannette

Wysłany: 2018-01-07, 23:00   
   dzielnica: North Brentwood
   MG: Tak

so let's bang, bang, bang

Dwudziestoletni Isidore był do takiego stopnia uzależniony od narkotyków, że aby na nie zarobić, oferował usługi seksualne całkowicie obcym ludziom. Poszukuję dla niego osób, które w tamtym czasie z nich korzystały. Ogólnie rzecz biorac - nic poważnego, może wyjść z tego jedna w porywach do dwóch rozgrywek, w których odegralibyśmy przypadkowe (albo i nie?) spotkanie po latach w jakichś ciekawych okolicznościach. Może być niezręcznie, nieprzyjemnie, dziwnie, zabawnie - to już w zależności od indywidualnie ustalonej relacji.
Myślę, że Isidore prostytuował się od 20 do mniej więcej 27/28 roku życia (no i zakładałam, że w tamtym czasie przebywał w Londynie), także jeśli znajdzie się postać, która w tamtym czasie była pełnoletnia i skłonna do przypadkowego seksu za pieniadze, polecam Izzy'ego! Aktualnie jest nieco zagubiony w nowej rzeczywistości, także natknięcie się na kogoś z przeszłości może mieć różny skutek. Na pewno jakaś ciekawa gra by się z tego wywiazała, o! Aby ustalić konkretne relacje, zainteresowanych zapraszam na pw <3

aktualne (08.11)

and i'll always bleed for you
Isidore Litchfield ☽ if i try, i may have to try my entire life and that just doesn’t sit right. but if i fall flat on my face, then may my bones break under my own weight. but i only want the truth, and that’s the one thing you can’t do.
[Profil]

Philippa Woodill

37

the sky is no limit

if you're right here

Philippa Woodill

mów mi: Patka

multikonta: Nina, Gabriel, Winter, Tinsley, Mordechai, Phoenix, Dale, Ivy, Dayami

Wysłany: 2018-04-16, 10:09   
   dzielnica: Southend

I let you resign of my life

» kobieta, lat 32-39, nieistotne sa dla mnie wizerunek, zawód, orientacja
» Philippa poznała tę pania na studiach w Londynie (raczej na poczatku, niż na końcu, bo niedługo po studiach brała ślub) lub jeszcze w liceum w Aberystwyth
» romansowały sobie przez jakiś czas, mniej lub bardziej poważnie - dokładniejsza relacja, powód i sposób jej zakończenia sa do ustalenia
» kontakt im się urwał, choć kobieta mogła się jeszcze pojawić na ślubie Phill; pan maż nie miał pojęcia o tym, że między paniami było coś innego niż przyjaźń
» może Phillippa zdradziła z nia swojego narzeczonego?
» powód pojawienia się pani w Brentwood/Southend też nie jest dla mnie istotny, choć mogę pomóc coś wymyślić; obstawiam raczej przypadkowe spotkanie po latach
» jeśli główne fakty pasuja do Twojej postaci, która już istnieje na forum, też zapraszam!
» lubię dramy i zabawne watki, nudnym grom mówię stanowcze nie
» relacja do rozwinięcia na fabule, jestem otwarta i dość elastyczna, proszę mnie ukochać, Pipkę też, fajna z niej babka! <3
» najszybciej złapie się mnie tutaj (klik)
» aktualne 27.10

[Profil]

Phoenix Callahan

28

nauczycielka

Galway Girl!

Phoenix Callahan

mów mi: Patka

multikonta: Nina, Gabriel, Winter, Tinsley, Mordechai, Philippa, Dale, Ivy, Dayami

Wysłany: 2018-04-16, 10:36   
   dzielnica: Downtown Brentwood

I really like you, but...

Callahan jest aktywna wolontariuszka, udziela się w wielu organizacjach, a Twoim zadaniem będzie bycie podopiecznym którejś z nich. Feniks może wpadać do Ciebie, by sprzatać, albo by przynieść Ci obiad, albo po prostu spędzić z Toba czas czy wyjść na spacer. A może opiekuje się w jakiejś placówce Twoim dzieckiem? Wyprowadza Twojego psa, gdy wyjeżdżasz na weekend? Najważniejsze, że jest taka uczynna, ma dobre serce, a do tego wszystkiego jest bardzo ładna, więc... chyba wpadła Ci w oko.

» nieistotne sa dla mnie wiek, płeć, zawód czy wizerunek;
» Twoja postać może już istnieć na forum, jeśli tylko pasuje do sytuacji, ale nie musi;
» endgejmu na pewno z tego nie będzie, chętniej poszłabym w stalkowanie i poczucie zagrożenia powodowane przez Twoja postać, ale równie dobrze Feniks może Cię po prostu zamknać we friendzonie, z którego wynikna mniej lub bardziej zabawne sprawy;
» aktualne/27.10
[Profil]

Calanthe Somerset

54

dyrektorka teatru

marchioness, actress, neat freak, meteoropathic and stuck in a loveless marriage

Calanthe Amaryllis Somerset

mów mi: emka

nieobecność: mało mnie

multikonta: riley, chester, latifa, mav, isidore, yevtsye, sherrie, nannette

Wysłany: 2018-07-15, 23:41   
   dzielnica: Southend
   MG: Tak

the perfect fiancée

Ukryj: 
- Trzydzieści jeden lat to najwyższy czas, aby się ożenić - powiedziała zdeterminowana Calanthe, rozmasowujac swoje skronie, gdy Leathan sięgnał po schowana w barku butelkę brandy, najwyraźniej planujac uraczyć się szklaneczka alkoholu na śniadanie. - Ludzie zaczynaja się niecierpliwić, synu. Im szybciej kogoś znajdziesz, tym lepiej.
Gdyby nie wpajane od dziecka maniery, młody Somerset zapewne przewróciłby oczami.
- Nie znam nikogo, z kim chciałbym wziać ślub, matko - odrzekł cierpliwie, patrzac, jak bursztynowy trunek spływa na dno szklanki. Calanthe westchnęła cicho.
- A więc poznasz - kontynuowała nieustępliwie. - Ponieważ nie rozchodzi się tutaj o miłość, lecz o tradycję - to powiedziawszy, wstała z eleganckiego fotela i rzuciła synowi ostatnie, nieugięte spojrzenie. - Jeżeli nie masz zamiaru się tym zajać, sama zadbam o to, aby znaleźć dla ciebie odpowiednia kandydatkę - rzekła, po czym wyszła z obszernego salonu, kierujac się w stronę ogrodu.
Obietnicy dotrzymała.

Calanthe, zirytowana ociaganiem się Leathana z małżeństwem, organizuje coś w rodzaju kastingu na narzeczona dla swojego syna. Poszukiwane sa więc trzy przedstawicielki płci pięknej, które chciałyby wziać w nim udział (sa spłukane? znudzone? potrzebuja pieniędzy? przyjaciel wyciał im numer i postanowił zgłosić je dla żartów?). Dziewczyny nie musza się znać. Kasting odbędzie się w formie grupowej rozgrywki, podczas której kandydatki dostana po dwa zadania do wypełnienia. Która okaże się lepsza, prawdopodobnie będzie miała szansę zdobyć tytuł królewski.

Wymagania:
• tylko kobiety (no przepraszamy panów, nie chcemy, aby Claire Fisher upajała się jakimś skandalem)
• pożadany wiek to 20-30 lat (+ może być, - raczej nie)
• wymagane prawo jazdy kategorii C i dobra znajomość języka obcego (śmieszek)
• można potraktować to na serio i doprowadzić małżeństwo do końca, ale nie trzeba, chodzi głównie o zabawę

AKTUALNY STAN (08.11): 2/3

[ ODPOWIEDZ ]