Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Riley Withinghall
2019-07-20, 01:52
Jak boli to Joey ojojuje!
Autor Wiadomość
Joey Harrison
22

South - West Brentwood

mów mi: Patuś, the greatest youtuber of them all

multikonta: Amanda, AllyWysłany: 2017-07-02, 00:06   Jak boli to Joey ojojuje!
  

  
Joey Harrison

  
I'm still big, it's the pictures that got small!


Joey Harrison
pozytywne


Chester Aldridge - Najwspanialszy BFF ever! Joey bardzo poważnie rozważał legalizację tego zwiazku za pomoca bransoletek przyjaźni, ale Chester nie był skłonny do założenia swojej - przez co pomysł upadł. Chłopcy poznali się rok temu na kampusie, kiedy to Joey był tam kompletnie nowy. Chesty pomylił go z swoim kumplem, a następnie był na tyle uprzejmy, że pomógł mu ogarnać plan budynku. Od tamtej pory przeżyli wiele wielkich przygód, między innymi wspólna kapiel w toksycznym jeziorze, czy też wycieczkę na nawiedzony statek. Zostali nawet partnerami w pseudo firmie, o której skarbówka na bank nie ma pojęcia! Niestety, podczas wycieczki na statek pokłócili się dosyć- i to tak dosyć poważnie. Joey wyjechał z miasta, jednak po kilku tygodniach zdecydował się napisać do Chestera. Prawdopodobnie chłopcy wszystko sobie wyjaśnia.
Erwin Springer - Szczerze mówiac Erwin dotychczas był bardziej kumplem Fitza niż Joe. Z czasem jednak Joseph również zbliżył się do niepozornego studenta prawa. Warto wspomnieć, że chłopcy poznali się kiedy Springer spotkał Joe na ulicy i... myślał, że to Fitz! Po wyjeździe brata bliźniaka, a przybyciu do miasta Benneta, zasmucony Joey przyszedł do Erwina na wódeczkę. Od tamtej pory chłopcy sobie pija, zwłaszcza kiedy akurat potrzebuja się wyżalićna jakiś temat.
Matthew Rousseau - Najnowszy kumpelski nabytek Joeya! Mattthew to straszny śmieszek i imprezowicz, którego Joey poznał w Paryżu po tym gdy życie w Brentwood stało się zbyt nieznośne. Poczatkowo Matt wydawał mu się również niesamowitym chamem, jednak szybko zmienił o nim zdanie. Kto wie...? Może zmieni jeszcze bardziej? W sumie to... w sumie to ten Matt miał ładny uśmiech.
Ivy Scheller - Podobnie jak Erwin, w sumie jest to bardziej koleżanka Fitza niż Joeya. Joseph jednak postanowił sobie gdzieś wewnatrz swojego serduszka, że Ivy i Fitz to OTP i on zrobi wszystko, by tę dwójkę rozkochać w sobie nawzajem. Podobnie jak z Erwinem, Joey w sumie bardziej złapał z nia kontakt już po wyjeździe Fitza, kiedy wszyscy na swój sposób szukali pociechy po jego wyjeździe.
Fitz Harrison - Brat bliźniak Josepha, wierny towarzysz przez pierwsze 21 lat jego życia. Fitzroy pojawił się w mieście tuż po tym gdy Joey opuścił Paryż z powodu zerwania z chłopakiem. Dlaczego Fitz zdecydował sięna ruszenie w pogoń za Jo? Po pierwsze stęsknił się za bratem, a po drugie dostał jasna informację od ich matki że Joey sam sobie w życiu nie poradzi. Od jakiegoś czasu Fitz podróżuje po świecie, a Joey czuje się samotny. Plotki głosza, że już niedługo to się zmieni.
Sherridan Rose - Jeżeli zapytacie Sherridana i Josepha o to jak oni się właściwie poznali, to nie dostaniecie jasnej odpowiedzi. Ta dwójka spojrzy na siebie porozumiewawczo, zupełnie jakby ukrywali jakiś wielki sekret i wymijajaco oznajmia, że poznali się na Sylwestrze. Nie pisna słówka na temat tego, że na tym sylwestrze doszło do morderstwa, a oni przerażeni, że moga stracić życie ukradli szalupę i płynęli do brzegu. Och, no i Joey miał krótki romans z broda Sherridana. Och.... co to jest za broda... zupełnie jak ....
Rathma El-Sayiid - Pewnego dnia Joey postanowił wziać udział w uczelnianym projekcie wsparcia żołnierzy na froncie. Całe to wsparcie miało być udzielane przez kontakt korespondencyjny. W wyniku losowania, Harrison zaczał wymianę listów z Rathma, która walczyła ot gdzieś tam. Gdzie? Chociaż Joey bardzo się starał zapamiętać, to zawsze wypadało mu to z głowy. Najważniejsze było to, że złapali wspólny kontakt a Rathma kilkakrotnie zasugerowała, że być może będzie im dane spotkać się na żywo. Och, Joey mocno czeka na ten dzień!
Kenai Underhill - Dobry kolega z uczelnianego chórku, w którym Joey dostrzega swoja konkurencję. Chociaż cała ta znajomość jest w znacznym stopniu oparta na rywalizacji, to również jest tam miejsce na prawdziwe koleżeństwo. Joey lubi rozmawiać z Kenaiem, zarówno na temat musicali jak i po prostu życia. Zapewne czasem widuja się na imprezach, prawda? Ale przede wszystkim tbh Joey uwielbia z nim rywalizować.
Asclepius Aldridge - Jedyny Aldridge, który oprócz Chestera i jego mamy, który serio był zainteresowany rozmowa z Joeyem i poznaniem . Harrison bardzo lubił doktorka i to, że od czasu do czasu przychodzi on do Kurnika pogadać z bratem i Joeyem.
Alec Berkley -Wspólny kumpel Josepha i Chestera. Jak się poznali? Szczerze mówiac Joey kompletnie nie pamiętał dnia, kiedy poznał Aleca. Jest to jednak znajomość, która chłopak bardzo ale to bardzo sobie ceni. Jolene lubi porozmawiać z Berkleyem na tematy, które kompletnie nie interesuja Chestera. Ostatnio doradzał Alecowi w sprawach miłosnych, kompletnie nie zdajac sobie sprawy, że obiektem uczuć biednego poety jest Winter Aldridge.
Yevtsye Reyes - Joey bardzo słabo zna Yev, ale zdażył ja polubić - przede wszystkim za to, że jest ona wiecznie uśmiechnięta i radosna - zupełnie jak on! Powinni się wiec trzymać razem, prawda? Yev to przede wszystkim dziewczyna jednego z dziwnych braci Chestera, która pomogła im udekorować Kurnik miłości.
Imię nazwisko - opis relacji.
Imię nazwisko - opis relacji.

negatywne


Electra Aldridge - Electra bardzo słabo reaguje na Joeya, mówiac, że ten dziwak jest wiecznie uśmiechnięty i jest to co najmniej podejrzane. Joey próbował kilkakrotnie poznać dziewczynę, ale ta zawsze go kompletnie ignorowała. Co jak co, ale Joseph ie potrafił rozmawiać z chamami.
Imię nazwisko - opis relacji.
Imię nazwisko - opis relacji.

skomplikowane


Heath McKidd - Heath to przede wszystkim sasiad Joe, ale również tak zwany "były niedoszły". Był taki okres, kiedy Joey i jego rudy byli praktycznie nierozłaczni - wszędzie chodzili razem, każda przygoda była ich wspólna - a wszyscy wokół ich praktycznie szipowali. Szczerze mówiac Joey czuł dziwne ciepło w sercu kiedy myslał o sasiedzie. Za to Fitz np szczerze nie cierpiał McKidda i czuł zgagę na myśl, że ta dwójka mogłaby być azem. . Niestety, wraz z rozpoczeciem roku akademickiego Heath zniknał w odmętach nauki, a Joey musiał sobie znaleźć nowego kumpla. Tak poznał Chestera. Po kilku miesiacach Heath wrócił do życia Joey'a, a Harrison zdecydował się zapoznać swoich najlepszych kumpli. Niestety, ten wieczór okazał się katastrofa - drama i jedna wielka bitwa. Chester się obraził na Joeya, Heath zniknał znów wycofujac się z jego życia. Tym razem jednak Joey posłuchał brata i uznał, że ta relacja była zbyt.... toksyczna.
Keith O'Shaughnessy - Szczerze mówiac, Joey nigdy nie poznał Keitha, ale trudno jest nieuznać tego że O'Shaughnessy jest jego stalkerem za jakaś formę skomplikowanej relacji. Joey owszem, słyszał wielokrotnie, ze ktoś taki istnieje, ale szczerze mówiac mocno w to watpi - ponieważ nigdy nie dane było mu go spotkać. No, albo inaczej - nigdy nie wiedział, że ich spotkanie właśnie się odbywa.
Bennett Porter - Pierwsza miłość Josepha. Gdyby nie doszło do fatalnego nieporozumienia, być może nadal byliby razem. Poznali sięw Paryżu i wspólnie cieszyli się wszystkim co te miasto miało do zaoferowania. Niestety, w pewnym momencie Joey był świadkiem dziwnej sytuacji i uznał, że Benek go zdradził. To właśnie wtedy Joseph przeprowadził się do Brentwood i postanowił rozpoczać nowe życie. Chłopak kompletnie nie spodziewał się, że kilka miesięcy później okaże się, że Benek również zamieszkał w tym mieście. Aktualnie sa do siebie bardzo pokojowo nastawieni, może nawet przyjaźnie- ale obaj doskonale zdaja sobie sprawę, że ich czas przeminał.

[Profil]
 
 
Heath McKidd
20

student fizjoterapii

żelki forever

East Brentwood

mów mi: atlas

multikonta: ravana & fitz

Wysłany: 2017-07-02, 00:34   
  

  
heath mckidd

  
the impossible boy


:pedo:
ej, coś bym chciał, bo ogólnie to bym zrobił Finna, ale nie wolno, bo trzy konta mi starcza, także nie wiem, psiapśmy się albo Heath może czuć do niego miętkę, im up for anything
_________________

MAYBE THIS TIME I CAN BE STRONG, BUT SINCE I KNOW WHO I AM
I'M PROBABLY
WRONG

[Profil]
 
 
Joey Harrison
22

South - West Brentwood

mów mi: Patuś, the greatest youtuber of them all

multikonta: Amanda, AllyWysłany: 2017-07-02, 00:43   
  

  
Joey Harrison

  
I'm still big, it's the pictures that got small!


Nie ma co się na multi rozdrabniać, bo potem człowiekowi się przestaje chcieć grać. A to ani nie jest dobre dla Ciebie, ani dla mnie. xD

Co do przyjacielstwa to ogólnie jestem za - widzę nawet że wiekowo sa dosyć podobni. Pytanie czy mieli szanse bawić się w jednej piaskownicy zanim Joey wybył do Paryża w wieku 5 lat? No bo on niby teraz dopiero wraca. W sumie nawet jeśli to pewnie pamiętaja się- jeśli w ogóle jak przez mgłę. Może mieszkaja obok siebie, stad szybko odnowia kontakt?

Co do miętki to kusisz, ale to też trzeba powiedzmy, że jakoś rozplanować - w jaka stronę to idzie etc. :D
[Profil]
 
 
Heath McKidd
20

student fizjoterapii

żelki forever

East Brentwood

mów mi: atlas

multikonta: ravana & fitz

Wysłany: 2017-07-02, 00:56   
  

  
heath mckidd

  
the impossible boy


Nie bardzo, bo Heath jest z Londynu i do Brentwood przeprowadził się w te wakacje, także jeszcze nie ma tu zbyt długiego stażu. Wcześniej parę razy tu wpadał, ale no, piaskownica odpada niestety. Ale moga mieszkać obok siebie, wiadomo, sasiedzi zawsze maja więcej pretekstów do zaczęcia znajomości, a ja jeszcze nie założyłem mieszkania, więc wszystko mi pasuje :D

Wydaje mi się, że oni pasowaliby na kumpli, którzy spędzaja ze soba coraz to więcej czasu i jakieś tam uczucia w końcu zaczynaja się wplatać w to wszystko. Oboje sa lekkoduchami, McKidd stara się korzystać ze swojej młodości jak tylko może, ale wiadomo, czasem to czego chcemy i to czego naprawdę nam potrzeba nie idzie ze soba w parze. Ofc musielibyśmy sobie pograć i sprawdzić czy coś takiego by wypaliło.
_________________

MAYBE THIS TIME I CAN BE STRONG, BUT SINCE I KNOW WHO I AM
I'M PROBABLY
WRONG

[Profil]
 
 
Joey Harrison
22

South - West Brentwood

mów mi: Patuś, the greatest youtuber of them all

multikonta: Amanda, AllyWysłany: 2017-07-02, 01:03   
  

  
Joey Harrison

  
I'm still big, it's the pictures that got small!


No ja też mieszkania jeszcze Joey'owi nie zakładałem, więc można to faktycznie ogarnać sprawę zaczynajac relację jako sasiedzi. Czy to zwykła znajomość, czy przyjaźń.

Co do miętki to fakt, też wolę by to jakoś z gry wyszło, czy fajnie nam się będzie na tyle pisało by jakoś tam zaczęli coś czuć.

Także nic tylko grać- ale jutro. Dzisiaj jestem nawalony i zaraz spadam spać. xD
[Profil]
 
 
Heath McKidd
20

student fizjoterapii

żelki forever

East Brentwood

mów mi: atlas

multikonta: ravana & fitz

Wysłany: 2017-07-02, 01:05   
  

  
heath mckidd

  
the impossible boy


;D
okej, to pisz jakby co!
_________________

MAYBE THIS TIME I CAN BE STRONG, BUT SINCE I KNOW WHO I AM
I'M PROBABLY
WRONG

[Profil]
 
 
Booker Scheller

Wysłany: 2017-07-02, 15:13   
  

  
Booker Scheller

  
xxx


Jak mówiłam, tak przybywam :D pewnie znajda się z uniwerka, co? 8)
[Profil]
 
 
Felix Harrison
[Usunięty]

Wysłany: 2017-07-02, 15:27   

Cześć braciak :hyhy:
 
 
Joey Harrison
22

South - West Brentwood

mów mi: Patuś, the greatest youtuber of them all

multikonta: Amanda, AllyWysłany: 2017-07-02, 15:39   
  

  
Joey Harrison

  
I'm still big, it's the pictures that got small!


Booker - no widzę że tylko rok różnicy wiec zdecydowanie moga się poznać na uniwerku. :D Pytanie co dalej... :D Widzę że imprezy całonocne im nie pisane bo Booker nie daje sobie rady z alko? xD Moooże obaj ogladaja jakaś super osom kreskówkę? :D No i co? Dobrzy kumple? Przyjaciele? :D Może Joey próbuje go wyrwać z strefy komfortu niczym kołcz majk? xDD

Felcio <3 No jak w poszukiwaniach pisałem no - najlepsi przyjaciele ever. :D No i ewidentnie współlokatorzy. Raz się pokłóca, to znów ktoś browca kupi.... xD
[Profil]
 
 
Jo Moore

Wysłany: 2017-07-02, 16:14   

Joey Harrison napisał/a:
Booker - no widzę że tylko rok różnicy wiec zdecydowanie moga się poznać na uniwerku. :D Pytanie co dalej... :D Widzę że imprezy całonocne im nie pisane bo Booker nie daje sobie rady z alko? xD Moooże obaj ogladaja jakaś super osom kreskówkę? :D No i co? Dobrzy kumple? Przyjaciele? :D Może Joey próbuje go wyrwać z strefy komfortu niczym kołcz majk? xDD


Boo nie jest zbyt rozrywkowy, to prawda, ale wspólne ogladanie kreskówek byłoby świetna opcja! Poza tym Joey może próbować rzucić go w wir imprez, sprowadzać na tę nieco gorsza drogę :lol: myślę, że mogliby się mocno kumplować! No i oczywiście... Booker nie będzie rozróżniał Joey'go od Felixa :lol:
[Profil]
 
 
Joey Harrison
22

South - West Brentwood

mów mi: Patuś, the greatest youtuber of them all

multikonta: Amanda, AllyWysłany: 2017-07-02, 16:24   
  

  
Joey Harrison

  
I'm still big, it's the pictures that got small!


Jestem baardzo za <3 . Daj znać jak będziesz chciała pograć. ^^
[Profil]
 
 
Aislin D. Callahan
[Usunięty]

Wysłany: 2017-07-02, 16:39   

Chcesz do czegoś Aislin?
 
 
Joey Harrison
22

South - West Brentwood

mów mi: Patuś, the greatest youtuber of them all

multikonta: Amanda, AllyWysłany: 2017-07-02, 17:17   
  

  
Joey Harrison

  
I'm still big, it's the pictures that got small!


Ohohoho, widzę, że kompletnie inne charaktery. Będzie trudno, nie powiem. xD Może z Toba znajomość z piaskownicy wyjdzie? :D
[Profil]
 
 
Aislin D. Callahan
[Usunięty]

Wysłany: 2017-07-02, 18:11   

No kurczę, nie wiem, Aislin całe dzieciństwo spędziła w domu dziecka :/
 
 
Joey Harrison
22

South - West Brentwood

mów mi: Patuś, the greatest youtuber of them all

multikonta: Amanda, AllyWysłany: 2017-07-02, 20:04   
  

  
Joey Harrison

  
I'm still big, it's the pictures that got small!


No tooooo może spotkaja się na jakimś shoppingu czy coś? xD No bo widzę, że ona średnio z imprezami co nie? xd
[Profil]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 8