Poprzedni temat «» Następny temat
Regulamin
Autor Wiadomość
Brentwood


Wysłany: 2017-06-22, 20:53   Regulamin
  

  
Brentwood

  
your favourite place on earth


regulamin
Zasady ogólne
1.1 Od poniżej przedstawionego regulaminu nie ma żadnych odstępstw. Każdy użytkownik traktowany jest w taki sam sposób, a każda prośba rozpatrywana jest obiektywnie.
1.2 Nieznajomość regulaminu nie zwalnia żadnego użytkownika z przestrzegania zasad panujących na forum.
1.3 Łamanie regulaminu bądź niestosowanie się do zaleceń administratora będzie skutkować ostrzeżeniem, a nawet zablokowaniem konta.
1.4 Administracja jest podstawą forum, a co za tym idzie, należy się jej odrobina szacunku. Nie spędzamy na forum całej doby, czasami również się mylimy, ale podjęte przez nas decyzje są ostateczne i prosimy o przyjęcie tego do wiadomości. Jesteśmy otwarci na wszelkie prośby, propozycje, pytania i zażalenia, ale mamy prawo się z tym nie zgodzić.
1.5 Użytkownik zobowiązany jest systematycznie zaglądać do działu 'Ogłoszenia Administracji', aby zapoznać się z wszelkimi zmianami i tym co pragniemy Wam zakomunikować.
1.6 Zabrania się zamieszczania treści obraźliwych, rasistowskich, pornograficznych, etc.
1.7 Wszelkie konflikty rozwiązujemy poza forum.
1.8 Wszystkie prośby / zażalenia / uwagi / innego typu powiadomienia prosimy kierować bezpośrednio do jednego z Administratorów na PW, GG, bądź w przeznaczonym do tego temacie.
1.9 Regulamin może ulec zmianie, o czym Administracja jest zobowiązana poinformować użytkowników.
Rejestracja i konta
2.1 Na jednym koncie tworzona jest jedna postać, a login składa się z imienia i nazwiska postaci.
2.2 Nie istnieje limit postaci należących do jednego użytkownika, jednak przy tworzeniu czwartej oraz każdej kolejnej wymaga się, aby na wszystkich poprzednich aktywnych kontach było napisanych minimum dwadzieścia postów fabularnych. Administracja ma prawo odmówić akceptacji nowej postaci po uzasadnieniu użytkownikowi takiej decyzji.
2.3 Avatary muszą mieć określona wielkość, a mianowicie 320 px wysokości na 200 px szerokości. Przy czym muszą one przedstawiać osobę, która użycza wyglądu naszej postaci.
2.4 Na każde konto przypadają dwie rezerwacje, które trwają 72h. Możliwe jest przedłużenie rezerwacji do siedmiu dni, jednak prośby te należy kierować tylko i wyłącznie w prywatnej wiadomości do jednego z Administratorów.
2.4 a Gdy wygasa termin rezerwacji, użytkownik nie może rezerwować tego samego wyglądu przez okres siedmiu dni.
2.5 Nie zmieniamy wyglądów, jest to możliwe tylko i wyłącznie wtedy, gdy nasza postać trafi do nieaktywnych, a po powrocie i dalszej chęci uczestniczenia w życiu forum okaże się, że ktoś inny przejął jej dotychczasowy wygląd. Dlatego prosi się o dokładne przemyślenie wyboru przed stworzeniem karty postaci.
2.6 Ustawiając podpis należy pamiętać, że dbamy o estetykę forum, dlatego pod żadnym pozorem nie może on go rozciągać.
2.7 Od zaakceptowania karty użytkownik ma 3 dni na udzielenie się w fabule, po tym czasie konto trafia do nieaktywnych.
Zasady rozgrywki fabularnej
3.1 Grę można zacząć dopiero po zaakceptowaniu karty przez jednego z Administratorów.
3.2 Na forum preferowane jest prowadzenie rozgrywki w trzeciej osobie liczby pojedynczej. Wszystko zależy jednak od tego, jak dogadasz się z partnerem - jeśli oboje chcecie grać w pierwszej osobie liczby pojedynczej - proszę bardzo.
3.3 W fabule posty powinny wyglądać estetycznie, dlatego zwraca się duża uwagę na poprawność językową, ortografię i interpunkcję jak również długość posta. Każdy dialog zaczynamy od myślnika, a przemyślenia postaci piszemy kursywą.
3.4 Nie należy pisać jednego posta pod drugim, korzystamy z opcji "edytuj". Wyjątek stanowią 'telefony', 'off top', rozpoczęcie nowej rozgrywki w tym samym miejscu, etc.
3.5 Nie każemy Wam pisać esejów, czy opowiadań, ale nalega się aby posty zawierały przynajmniej osiem złożonych zdań i zawierały treść wnosząca coś do rozgrywki fabularnej.
3.6 Na forum dostępna jest multilokacja, prosi się jednak o umiar i odpowiednie rozłożenie rozgrywek w czasie.
3.7 W postach fabularnych panuje całkowity zakaz używania emotikon.
3.8 Nasze postaci nie posiadają nadprzyrodzonych zdolności, nie potrafią czytać w myślach, dlatego nie mogą wiedzieć czegoś, o czym uprzednio nie dowiedziały się od kogoś innego.
3.9 Chęć wprowadzenia większego wydarzenia (śmierć, ciąża, małżeństwo, etc.) musi zostać skonsultowana z jednym z Administratorów.
3.10 Tematy poszczególnych placówek, miejsc rozrywki, pubów i tym podobnych, zakładać mogą jedynie Administratorzy. Jednak każdy użytkownik może prosić o założenie konkretnego tematu.
3.11 Niektórzy użytkownicy przebywający na forum nie są pełnoletni, dlatego prosi się o używanie znacznika +18, bądź opcji "hide" w postach przepełnionych erotyzmem, brutalnością etc.
3.12 W przypadku zablokowania gry przez jednego z graczy istnieje możliwość opuszczenia tematu po upływie 72h.
3.13 W temacie, w którym rozgrywka fabularna nie została zakończona przez innego użytkownika, można rozpocząć własną grę po upływie 10 dni od ostatniego posta, bez pytania o to czy wcześniejszy wątek został zakończony.
Nieobecności
4.1 Maksymalny czas nieobecności wynosi 14 dni. Dopuszczalne są tak zwane sytuacje wyjątkowe, które należy zgłosić jednemu z Administratorów poprzez wiadomość prywatną.
4.2 Po upływie nieobecności gracz ma 5 dni na napisanie posta fabularnego.
4.3 W przypadku braku posta po zakończonej nieobecności, postać trafia do grupy nieaktywnych, a Gracz traci swój wizerunek.
4.4 Po powrocie z nieobecności, użytkownik zobowiązany jest do napisania przynajmniej pięciu postów fabularnych każdą z postaci, którą ponownie chce zgłosić nieobecność.
4.5 Jeśli po upływie 21 dni od ostatniego posta fabularnego użytkownik nie napisze kolejnego, który jest fabularnym, postać trafia do grupy nieaktywnej, tracąc przy tym użyczany wizerunek, który ponownie trafia do obiegu.
Credits
Wszystkie kody na forum powstały na potrzeby Brentwood, wykonane przez tear lub lyelle. Zabrania się kopiowania którejkolwiek z części forum. Nagłówek forum został wykonany przez emkę we współpracy z lyelle. Wszystkie grafiki, zarówno te wykorzystywane w opisie subforów, jak i tematach fabularnych, zostały znalezione za pomocą usługi Google Images. Jeśli widzisz na forum swoja pracę, a nie życzysz sobie, byśmy ją wykorzystywali - napisz do jednego z administratorów!
[Profil]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 7